1. yaş doğumgünü

Ynt: 1. yaş doğumgünü

07/19/2011 08:56:00

doğum gunu kartı tasarladı arkadaşım kızıma,bı kafede olsun dıyordum ama henuz anlaayacak yaşta değil,o yüzden evde yapıcam ben...büsürü harıka yıyecek,içecek,süper bı pasta...evı suslemek ıstıyorum ama abartmadan...sadece o günün özel oldugunu hıssetsın ,mutlu olsun dıye..
  gelenlere vermek ıcın magnet çerceve bakıyorum ama bulamadım,denız sen nerden aldın?
  bı de doğumgunu elbısesı ıstıyorum,bakalım bulabılecekmıyım..

07/19/2011 08:56:00

doğum gunu kartı tasarladı arkadaşım kızıma,bı kafede olsun dıyordum ama henuz anlaayacak yaşta değil,o yüzden evde yapıcam ben...büsürü harıka yıyecek,içecek,süper bı pasta...evı suslemek ıstıyorum ama abartmadan...sadece o günün özel oldugunu hıssetsın ,mutlu olsun dıye..
  gelenlere vermek ıcın magnet çerceve bakıyorum ama bulamadım,denız sen nerden aldın?
  bı de doğumgunu elbısesı ıstıyorum,bakalım bulabılecekmıyım..

07/20/2011 13:19:00

bu arada paramini de parti dünyasının indirimli ürünleri var doğumgünleri için.
bilginize. üye değilseniz link aşağıda.

http://www.paramini.com/davetiye/yasemin_seren_404

08/10/2011 18:49:00

Ben magnetleri doğduğunda sekerleri yaptırdığım yere yaptırdım hep. Çok güzel bir hediye aslında herkesin buzdolabında duruyor kimse atmıyor kalıcı bir hediye

08/11/2011 14:32:00

Kızımın doğumgünü için magnet yaptırdım. Fotomagnet.net. Tavsiye ederim...

08/11/2011 14:32:00

Kızımın doğumgünü için magnet yaptırdım. Fotomagnet.net. Tavsiye ederim...

08/12/2011 10:47:00

Ben de aynı yere magnet yaptırdım henüz gelmedi yarın gelecek, bu arada doğum gününü gününde kutlamaya karar verdik. Ailemize iftar yemeği, ardından saat 9 da bahçede doğumgünü partisi yapmaya karar verdik. Nasıl yetişirim bilmiyorum çok yorucu olacak ama kalkıştık bakalım, 20 Ağustos büyük gün.

08/12/2011 11:39:00

kızlar magnetlerden eline ulaşan var mı ? kalitesi nasıl acaba ? hanig boyunu yaptırdınız

08/12/2011 12:39:00

selam kızlar...benim oğlumunda 30 ağustos da doğum günü....tamda bayramın birinci gününe denk geliyor allah nasip ederse o günde yapacam doğumgününü herkes tüm aile burda olacak.ama halen karar veremedim pastayı sünger boblumu ypsam yoksa beşiktaşın amblemindenmi yaptırsem.birde gelenlere küçük hediye tarzı unutulmayacak bir şey vermek istiyorum am ne bilmiyorum.aklınızda varmı öyle birşey.aslında buzdolabı süsü olabilir.ben kırk kuranın okuturken lavantalı küçük çiçeklerden yapmıştım üzerinde kayra kuzey incebacak
30.08.2011
 hoşgeldin diye yazmıştım.şimdi ne yapsam acaba ????

08/15/2011 08:57:00

Benim yaptığım hediyeler bunlar, en küçük boy magnet yaptırdım, üzerine nazar boncuğu sticker yapıştırdım, küçük çikolatalar alıp magnetlerle beraber tülle ambalaj yaptım. Bir de çocuklara horoz şekeri aldım. İşte paketli halleri. Belki size güzel bir fikir olur.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 AĞUSTOS ANNELERİ VE BEBEKLERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...