marka önerileri

09/23/2010 21:41:00

çok değil sadece güzel bir pantolon arıyorum birkaç tane, klasik olmayacak ama çok sporda olmayacak, bir türlü bulamıyorum aradığımı. yardım pls..

Ynt: marka önerileri

09/23/2010 22:29:00

benetton, inanılmaz indirim vardı devam ediyor sanırım. bir süre önce önemli bir iş toplantısından yarım saat önce kırk yılın başı bir makyaj yapayım dedim elimden rujum bir uctu tutucam derken üstümü başımı çizdim. gözüme benetton ilişti. zaten ihtiyacımda var toplantıyada paylaço gibi giremeyeceğime göre kendimi teselli ederek içeri girdim. çok hoş bir kırmızı pantalonla siyah bir keten gömlek aldım bu arada kendimi avutuyorum "kaç para derlerse alayım taksit yaptırırım olmazsa" diye kasada nedesinler toplam 30tl! pantalon 10 gömlek 20:) birden çok şık oluverdim:)))

09/23/2010 22:35:00

iyiymiş Hande:)) Güzel günlerde kullan:) 

Zara yeni sezonda güzel pantolonlar çarptı gözüme hem her bedene, her fiziğe ugun modellerde bulmak olası.

09/23/2010 22:44:00

teşekkür ederim:) aa evet doğru zara'da çok iyi bu konuda

09/23/2010 22:50:00

benetton ve 30 tl :) harika :) hafta sonu çok kalabalık olduğundan rahatsız oluyorum avm'ler de oyüzden eşimin memleketine gitmeden önce bu hafta içi gitmem ve gittiğim gün bulup almam lazım. tabi beden çok önmeli, bazen beden bulamıyorum ve çok üzülüyorum :( 

09/24/2010 08:40:00

Koton'a baktınız mı pantolon için?

09/24/2010 08:51:00

Kotonda beden sınırı var malesef. Bedenlerini dar tutuyorlar gibi geliyor bana.

09/24/2010 22:47:00

bedenlerimiz benziyor hatta buluşmada bir örnek giyinip geldiğimize göre zevklerde uyuyor sanırım:)) sen benettona git en iyisi umarım birşeyler kalmıştır. shemall daki benotton daha iyi ama size uzak

10/01/2010 02:44:00

Sonunda aradığım gibi bişeyler bulabildim :) İndirim sezonuna da denk gelince süper oldu :) Mesela Park Bravo' dan 120 tl' lik harika bir pantalonu 40 tl'ye aldık. Benetton' dan da çok güzel keten bir pantolon bulduk :) Migros Boyner' de acaip indirim vardı, 3 tane mavi t-short' u yine çok komik bir rakama aldık :)

Yeni sezon olarak bir tek yine mavi' den kot aldım. Model adı MONA. Tavsiye ederim çok güzel duruşu var. Migros' da acaip indirimler var ama acale etmek lazım.

Zara' da hiç bir şey kalmamış ama malesef..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anne adayları ve anneler için kılık kıyafet önerileri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...