Yardım

<123>

Ynt: Yardım

05/19/2011 16:36:00

Nehir, bebek 3 aylık bir erkek. Kız bebeği olanlar beyaz çıtçıtlı body ve pijama gönderebilirler. Kız kıyafetleri maalesef bebeğimizin işine yaramıyor:(

05/19/2011 17:24:00

Hımm, ben bi daha eleme yapayım o zaman.. İyi oldu haber verdiğin.

05/20/2011 07:37:00

Arkadaşlar, özellikle kız bebek anneleri; aynı semtte 11 aylık bir kız çocuğu için de kıyafete ihtiyaç olduğunu öğrendik. İsteyenler erkek bebeğe gönderecekleri kıyafetlere bunları da ekleyebilirler. Yine aynı şekilde çıçıtlı body, pijama tarzı şeyler ilk sıradaki ihtiyaç. İsteyen kız bebeğe uyacak başka kıyafetler de gönderebilir.

05/20/2011 07:49:00

ayyy ben de yollamayı çok istiyorum. zaten burda belediyeye verecektim ama bunu öğrendiğim iyi oldu. lakin eşyaları toparlamaya vakit bulamıyorum. vaktim olunca sana yollarım ezgi inş.

05/20/2011 07:58:00

Tamamdır Sahra, teşekkürler.

05/23/2011 07:35:00

Acil ihtiyaç olduğu için sayfayı güncellemek istedim arkadaşlar.

06/13/2011 09:52:00

DENİZZZZZZZZZZZ (DENNİS) KARGO GELDİ:) İÇİNDEN 2 AİLEYİ DE SEVİNDİRECEK KIYAFET VE AYAKKABI ÇIKTI. TABİ OYUNCAKLARI DA UNUTMAYALIM:) ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLER. AYRICA ESRA HANIMA VE BERRİN HANIMA DA TEŞEKKÜRLERİMİ İLETİRSEN ÇOK SEVİNİRİM. EŞİM PAKETLERİ GÖTÜRDÜ OFİSİNE. ORDAKİ TEYZE ARACILIĞIYLA İLETİLECEK EŞYALAR. KADININ GÖZLERİ DOLMUŞ, HERKESE DUALARINI GÖNDERMİŞ. SAĞOLUN HEPİNİZ.

06/13/2011 10:02:00

BELKISCIM, SENİN GÖNDERDİKLERİN DE ÇOK ÇOK ÇOK İŞİMİZE YARADI, TAM ÜSTÜNE GÖRE OLMUŞ KUZUNUN:) ÇOK SAĞOL DUYARLILIĞIN VE HIZIN İÇİN:)

06/13/2011 10:04:00

BİR DE EVİME KADAR GELİP ÇOCUKLARININ KIYAFETLERİNİ ELDEN TESLİM EDEN AİLEYE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. ANCAK LÜTFEN KUSURUMA BAKMAYIN, ADINIZI HATIRLAYAMADIM. ÇUKURAMBARDA OTURAN 2 TANE DÜNYA GÜZELİ BEBEĞİ OLAN, OĞLU BİZİM APARTMANI ÇOK SEVEN HANIMEFENDİ:) BU MESAJI OKURSANIZ LÜTFEN BİR CEVAP GÖNDERİR MİSİNİZ?

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Güncel Haberleşme ve Bilgilendirme Grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...