açılışı 2 salaklık ile yapıyorum

<12>
04/21/2010 20:11:00

anne salaklığı 1

Tan ilk dondurmasıyla yanağının morluğu için tanıştı

Önceki gün bez almak için Tan'la beraber Tansaş'a gittim. "Daha başka ne alacaktım" diye aval aval etrafa bakan ben, bir yandan da Tan'ı elinden sürüklerken, çocuğun yanağını bir güzel sebze reyonunun tezgahına çarptırdım. 
Tan ağlayarak etrafı yıkarken, suçluluk psikolojisiyle "bari buz bulayım da morarmasın" diye etrafı velveleye verdim.  Ve fekat koca Tansaş'ta buz bulunamayınca, reyondan alınan "magnum bademli"yi Tan'ın  yanağına bastırıverdim!!!!

Anne salaklığı 2

Yer uykusu ve iki bacak- bir pijama denemesi

Tan önceki gece "anne anne" diye seslendi, odaya gittim baktım yatakta yok. Kafa yatağın dibine koyduğum minderde, ayaklar yatakta bana sesleniyor. Aldım yatağına yatıracağım "anne diy diy" diyor. "Ne giyeceksin oğlum", dedim bacağını gösterdi. Nasıl yattıysa pijamasının altı çıkmış. Neyse giydirdik yatırdık arkadaşı yeniden. Sabah uyanınca bir baktım ki iki bacağını tek bacağa sokmuşum uyku semesi... (pijamanın altı genişçeydi)

Ynt: açılışı 2 salaklık ile yapıyorum

04/21/2010 20:49:00

Magnum araya gitmiş ya, Max falan yok muydu? :)

04/21/2010 20:52:00

ilk hikayenin benzerlerini biz de sıkca yaşıyoruz... kızın sağlamlığı test edildi onaylandı. en çok da çantamla vurup deviriveriyorum aşağıya...

04/21/2010 20:53:00

banu nasıl  çantaymış ama o da yaaa :)

04/21/2010 20:57:00

Ilgaz da evde elimi tutmak için ısrar ediyor bazen. Ne zaman böyle bir şey yapsak ya kapının pervazına bindiriyorum çocuğu, ya dolaba.

04/21/2010 21:13:00

evren,

bu pijama olayına kopmuştum zaten :))

ama dondurma olayı akıllıca olmuş aklımızda bulunsun çünkü her an başımıza gelebilir ne güzel arabalarıyla geziyorlardı ayaklandılar artık merdiven çıkarken sakız çiğneyemez hale geldim algılar yarı kapalı dolaşıyorum :(

04/21/2010 21:16:00

o çanta; zaman zaman içine SLR fotoğraf makinası dahi alan olan sıkı bir çanta; bana vursa beni de devirir yani... daha beteri; bir an Mira'yı göremeyip nerde kaybettim paniğiyle salak salak bakınırken, o çantaya bir de ivme veriyorum, ayağımın dibinden ayrılmayan kuzuya geçiriyorum. bir kere yapsam aynı salaklığı neyse de...

04/22/2010 01:03:00

o magnum yenmiştir canım sonradan:d
pijama cok komik gerçekten

04/22/2010 10:46:00

ben de çok güldüm.. çanta hikayesi de ayrı komik..

04/22/2010 10:56:00

ben de başağa katılıyorum. hayır ben bir de ödül muhabbetine falan girdim:) başlığı değiştirsem mi ne? (bakınız: yılın en salak anne adayı ödülü:))))))))))

04/22/2010 10:57:00

yiğidin malı ortadadır arkadaşlar :)

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anne - Baba Salaklıkları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...