26 Ocakta curcuna parti evinde buluşalım

Ynt: 26 Ocakta curcuna parti evinde buluşalım

02/21/2013 08:22:00

Cuma gunu kaya nin 1 yas asilari var, p.tesi ye de kalabilir... ertelenirse gelebiliriz, yarin kesinlesir haber eririm... gorusmek uzere

02/21/2013 15:53:00

Selamlar. Ben 7 haftalık bir seminere katılıyorum, "Çocuğumla Nasıl Konuşursam Beni Dinler" isimli... Saat 11 de başlıyor. Ama sanırım bu haftaki ertelenmiş, yarın öğreneyim eğer iptalse ben gelirim. Ama ayarlıyoruz hep sonra ben sabah evden çıkacekken iptal oldu mesajları alıyorum yaaaa sizlerden:-))

02/22/2013 06:56:00

günaydın Dilek sen gelirsen bende giderim yanlız olmak istemiyorum,gelebilecek birkaç kişiye daha mesaj gönderdim, cevap gelmedi henüz. dün aradım curcunayı  açık oluruz dediler, biz bu hafta müsait olduğumuz için arayı açmak istemiyorum, sık sık buluşalım, çocuklarımız birbirlerine alışsınlar.

02/22/2013 11:32:00

Nihalcim selamlar. Benim yarin seminerim varmis. 11de basliyor. Maalesef yetisemem. Ama bende gorusmek çok istiyorum. Pazar günü mini towna gidebiliriz ve ya cumartesi başka saat olsaydı keşke

02/22/2013 12:36:00

dilekcim, yanlış bilmiyorsam curcuna sadece o saatler arasında karışık grup alıyordu. benim için başka saat olabilir ama ne yapsak acaba? biz mini towna hiç gitmedik, sen gittinmi? başka kimseden de cevap gelmedi. buluşmayı orda da yapabiliriz.

02/23/2013 16:58:00

Nihalcim, çok geç cevap veriyorum kusuruma bakma bugün çok yoğundu. Mini towna gittim 1 ay önce. Çok güzel, herhangi bir saat kısıtlaması yok. Her an gidilebiliyor. Haftaya benim kesin seminerim yok yani haftaya ayarlayabiliriz mini town veya curcuna nasıl isterseniz.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara'da 10-18 aylık bebeklerle hafta sonu buluşalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...