Lego ile oyun kurma konusunda yardım

07/05/2012 10:15:00

Oğlumu Lego Duplo ile 2 yaşında tanıştırmama rağmen 2,5 tan sonra ilgi göstermeye başladı. her gördüğü temalı seriyi istemeye başladı. Eşimde sık sık yurtdışına gittiğinden , 2 kutu duplo balangıç serisinden sonra, hastane, çiftik, pazar yeri hemen hemen tüm araba kamyonet çeşitleri elimzide mevcut ama biz oyun kuramıyoruz. O konuda yardım rica ediyorum. bazen çıkarıyoruz ben işten geldikten sonra  önümüze pazar yerini kuruyoruz, çiftliği kuruyoruz ama o tek başına oyun kuramıyor, bende bu konuda özürlüyüm sanırım çocuğu oyunun içine çekemiyorum. Şu anda 3 yaş 4 aylık kendi kendine oyun kuramaması normal mi? oyun kurmasına nasıl yardımcı olabilirim. Önerilerinize ihtiyacım var. Bir üye hayvanları konuşturmaktan bahsetmiş okudum bunu deneyeceğim öncelikle. Siz neler yapıyorsunuz oynaması için. Elimizde alt taban dahil bir şehir kuracak malzeme var. sadece üst üste koyup kule yaptım ben diyor. Ama ben yeni şeylerde yaratsın oyun kursun istiyorum.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
LEGO

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...