çiftehavuzlar caddebostan, suadiye,feneryolu, kızıltoprak anaokulu bilgisi olanlar

<123>
09/13/2011 11:15:00

selam arayışta olan arkadaşlara soruyorum yuva kararını verebildiniz mi? beğendiğiniz yada bildiğiniz yerler varmı? ben de hala bakıyorum.. çiftehavuzlardayım,  küçük ağaç (kızıltoprak), ponpon (feneryolu), mini klüp (caddebostan), hayal dünyası, cansın (göztepe istasyona yakın), beğendiğim yerler..  bazı yerde fiyat, kiminde uyku odası olmaması, deneyim vs düşündürüyor.. olumlu olumsuz gözleminizi, kararınızı verdiyseniz nedenini paylaşırmısınız lütfen..

Ynt: çiftehavuzlar caddebostan, suadiye,feneryolu, kızıltoprak anaokulu bilgisi olanlar

Ynt: çiftehavuzlar caddebostan, suadiye,feneryolu, kızıltoprak anaokulu bilgisi olanlar

09/13/2011 13:09:00

suadiye okyanus anaokulunu tavsiye edebilirim.uzuuunca bir arastirma sonrasi deli cikmak uzereyken gorduk inceledik ve begendik.daha once bir ay icin baska bir yuvada kotu tecrubemiz olmustu o yuzden cocugu sarsmamak icin daha dikkat etmeye calistik.simdi deneme haftasindayiz hos, umarim izlenimlerimiz bizi yaniltmaz.bi arkadasim tavsiye etti bize cocugu oradan mezun olmus cok memnundu.ben kendim getirip goturuyorum ama servisleri de var.lokasyon uyarsa bir inceleyin.bu ay eskilerin ve yenilerin adaptasyon ayi,duzenli programlarina onumuzdeki ay basliyorlar.begenirseniz baslamak ve digerleriyle kaynasmak icin uygun zaman.ama uyku odalari yok.2009 lar icin yarim gun oyun gruplari 2008 ler icin tam ve yarim gun olmak uzere iki secenekleri mevcut.

09/13/2011 13:39:00

yüksel, çok teşekkürler, hepsini okuyorum..

olivia sana da teşekkür ederim.. başım ağrıyor ve uykularım kaçtı.. ben mi abartıyorum diyorum ama dediğin gibi kötü tecrübe yaşamak istemediğimden.. tatilde konuştuğumuz birkaç ailenin çocuğu da kötü tecrübe yaşamışlardı.. sakıncası yoksa kötü tecrübe edindiğin yuvayı ve nedenini öğrenebilirmiyim.. bir de daha küçükler yarım gün başlıyacağız, ama tam güne geçerse uyku ihtiyacı olursa diye uyku odası olmayan yere vermekten biraz çekiniyorum.. feneryolu ponponu çok beğendim orada da uyku imkanı yok malesef..

09/13/2011 13:50:00

AAaaaahhhh ahhhh ben 2 seneden beri hala tam istediğimi bulamadım.

09/13/2011 13:50:00

AAaaaahhhh ahhhh ben 2 seneden beri hala tam istediğimi bulamadım.

09/13/2011 14:04:00

eyyvahhhh :) biz de mi tuhaflık var acaba :))  mineada ben sizin yorumlarınızı da okumuş, hatta ne kadar benzerlik var diye düşünmüştüm..  ama biraz rahatlıyorum benim gibi anneleri görünce..
sanırım sorun bu alanda standartların oluşturulmamasından, ben doktorum.. bir doktor arkadaşım uzun süre almanyada kalmış 3 çocuk büyütmüş.. orda böyle bir sorun yokmuş çünkü devlet kreşleri açmış, kuralları koymuş, en yakın yere vermek zorundaymışsınız... bizim gibiler için ideal!! 

09/13/2011 17:58:00

Ay evet yaaa olabilir ama devletin standart okullarında sanırım bizim okullardan farklıdır. Ben geçen gün gittim. Bir devlet okulu ile de görüştüm hatta annemin emekli olduğu okuldu çok parlak değildi gerçekten üüüfff....

Şimdiki okulumuzdan memnun sayılırız aslında ama okulların açılışına 3 gün kala "öğretmeniniz ayrıldı yeni öğretmen başladı " dediler. Bizde bundan rahatsızlığımızı dile getirdik. 1 ay deneme sonunda belki okuldan bile ayrılabileceğimizi söyledik. Şimdi de b planı olarak ne yapsak diye düşünüyoruz.

09/13/2011 19:12:00

09/14/2011 06:33:00

Merhabalar.. Oğluma okul aradığım dönemde birçok okulu gezmiş, psikoloğumuzdan da tavsiye almıştım. Biz şu an Kalamış Milenyuma gidiyoruz. Okul dışarıdan eski gibi görünse de eğitiminden, öğretmenlerden ve yaklaşımdan çok memnunuz. Yaklaşık 1,5 aydır orda oğlum, kötü bir kreş tecrübesinin ardından ben de sizin gibi korka korka başladım ama okul kelimesini bile duymak istemeyen oğlumu adapte ettiler.

Sorduğunuz okullar arasında Hayal Dünyasını öneririm. Orası bizim psikoloğumuzun da önerisiydi aslında ama fiyat konusunda bizi aşınca veremedik.

Ponpon çok büyük, güzel bir okul ve genelde önerilen bir yer. Orayı da bazı özel sebeplerden dolayı elemiştim ben.

Mini Kulup anaokulundan ziyade oyun evi gibi diye biliyorum ve giden birkaç arkadaşım çok da önermedi açıkçası.

Küçük Ağaçdaki bayanın yaklaşımı, okul hoşuma gitmişti. Lokasyondan dolayı elemiştim, okulu gezmedim.

Cansın hakkında yorum yapamayacağım, sadece yerini biliyorum.

Küçük Ağacı hiç bilmiyorum.

Bir de Yeşil Köşk'e bakabilirsin, Göztepe Özgürlük parkına yakın.

Bol Şans.

09/14/2011 07:25:00

teşekkürler zeynep-bartu;
gizli bahçe' nin eğitimini nasıl buluyorsunuz..

çok teşekkürler aoa;
aynı yerlerden mi bahsediyoruz bilmiyorum ama milenyum hayal dünyasından daha pahalı fiyat verdi bize, hayal dünyasını beğendik bize daha yakın, çok sıcak, ilgili bir yere benziyor, bu yaş için ideal, sonraki yıllarda eğitimi yeterli gelirmi bilmiyorum.. başladığında devam edeceği bir yer olsun istiyorum..

yeşil köşk'ün mutfağı havasız kokuyordu bir de bir örnek kıyafet zorunluluğu olması elememize neden oldu..

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
24-36 ay arası çoçuğu olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...