çiftehavuzlar caddebostan, suadiye,feneryolu, kızıltoprak anaokulu bilgisi olanlar

<123>

Ynt: çiftehavuzlar caddebostan, suadiye,feneryolu, kızıltoprak anaokulu bilgisi olanlar

09/14/2011 07:31:00

olivia teşekkürler.. dün hemen okyanus anaokuluna gittim, göztepe bize daha yakın, kurucuları figen hanımla görüştüm orada.. çok olumlu izlenim aldım..  uyutmaya çalışmıyorlar ama uyku için odaları da vardı, çok deneyimliler.. eğitimleri de güzel ve yenilikçi görünüyor..
aklıma takılan 12 çocuğa 1 öğretmen veriyorlarmış.. neden her yerde olumsuz bir şey var, kusursuz bir yer yokmu ??  :)) 

Ynt: çiftehavuzlar caddebostan, suadiye,feneryolu, kızıltoprak anaokulu bilgisi olanlar

09/14/2011 08:21:00

Reygok özelden mesah attım sana bilgin olsun.

09/14/2011 15:24:00

09/15/2011 12:39:00

zeynep-bartu çok teşekkürler gidip görüşeceğim..

09/15/2011 15:20:00

@reygok,sevindim okyanusu begenmene umarim icine sinen bir yere karar verirsin.Ogretmen sayisi beni de dusundurdu acikcasi ama simdilik mevcut lar bana eksik gelenlere agir bastigi icin basladik biz.bu hafta hersey yolunda gitti,izlenimlerim hala olumlu.

Daha once gittigimiz okul sosyal hizmetlere bagliydi,okyanus meb na bagli belki o yuzden bu kadar fark vardir bilemiyorum,sonucta oraya da pek cok cocuk uzun zamandir devam ediyor kotulemek istemem ama calisan yetkinligi ve bana gore hijyen sorunu vardi tabi herkesin beklentisi farkli iste bana ters gelen baska birine normal gelebilir.sunulan hizmet bana ve ogluma uymadi kisaca.yeri ve ismini istersen msj olarak atayim sana dedigim gibi devam eden ve eminim memnun olan pek cok insan vardir yanlis anlasilmasin ayip olmasin

09/16/2011 10:45:00

ciftehavuzlar international schoolda oğlumun 2. yılı olacak. son derece memnunum. ilgilenirseniz detaylı bilgi verebilirim...

09/16/2011 11:08:00

gokcemil orayı ben de çok beğendim, kapasitesi dolmuştu.. bir de 1.5 ay önce şehir, ev, bakıcı değişikliği olduğu için yeni okul yeni ortamla birlikte yeni bir dil zorluğu çekmesin diye düşündüm ingilizce eğitimden vazgeçtim.. maddi imkan elverirse seneye olabilir.. yabancı dil dışında eğitim nasıl, eksik bulduğunuz yönleri varmı bahsederseniz sevinirim?
bu arada ben hırslı bir anne değilim, sadece çocuk almak istediğinde önüne iyi birşeyler koyabiliyorlarmı adına ve tabiki oyunla eğitimi arıyorum..

08/29/2014 06:59:00

Güncel

03/03/2015 12:20:00

Güncel

10/24/2015 14:28:00

Merhabalar benim oğlum okul öncesi de dahil 3 sene Caddebostan mini kulübe gitti ben son derece memnunum bir kere international bir veli portföyü var dolayısı ile çok farklı kültürlerden ülkelerden çocuklar var bu da çocuğumun dil,kültür ,sosyaliği için bir avantaj olarak görüyorum .Öğretmenleri geçtim okulda devamlı 2 psikoloğun olması benim için bir avantaj oldu biri gözden kaçırsa öbürü muhakkak yakalıyor Veli'ler ile düzenli çocuğunuz Hakkı'nda konuşup ,soru sorup geri bildirim alabiliyorsunuz .Doğum günleri kutlamaları ayda bir toplu yapılması pastaların orada anne usulü yapılması hem şekerhamurundan hamde şatafattan uzak olması avantaj olarak gördüm,faaliyetleri dolu dolu..OKul öncesinde bile elyazmasına hazır 3 lü basamakları toplayıp çıkarması bize avantaj sağladı bence işlerini tam anlamı ile profesyonel yapan temiz ,nezih bir okul .

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
24-36 ay arası çoçuğu olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...