STET DERNEK BASIN AÇIKLAMASI

01/25/2012 10:23:00

Son günlerde bloglar ve diğer sitelerde Dernegimiz STET ile ilgili aslı olmayan iddiaların yer alması üzerine aşağıdaki açıklamayı yapmayı isteriz;

STET Dernek olarak tüm gönüllülerimizin bireysel yardım yapma hakkına saygı duyduğumuzu belirtir; yardım çağrısı yaptığımız herhangi bir çocuğumuz için STET'ten bağımsız yardım yapmak isteyenlerle aile bilgilerini paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Dernek olarak böyle bir konuda herhangi bir yaptırımımız yoktur, olmamıştır, olmayacaktır.

Bu madde dışında yardımseverlerden hiç bir isteğimiz, beklentimiz yoktur. 

Dernek politikamız gereği ve çocuklarımızın kimlik haklarına saygılı davranmayı ilke edindiğimizden, yazılı ve görsel basında yapılan yardımlarla alakalı yer almamayı tercih ediyoruz, bu sebeple, yapmış olduğunuz yardımlarla ilgili basına malzeme verirken çocuklarımızın rencide edilmemesine özen gösterilmesini rica ederiz.

Bu anlamda yardım derneklerinin kişisel reklam veya PR malzemesi olarak kullanılmaması bireysel olarak dernek kurucularımızın ahlak, ve Dernek olarak STET prensibidir.

Stet olarak üyelerimizden kendi isteği ile aramızdan ayrılanların Kendi Bireysel Tercihlerinin Sorumlulugunu almalarını rica ederiz.

İddialarla ilgili aksini ispata yönelik yazışmalarımız Dernek arşivinde saklanmaktadır ve iddiaların devamı halinde yasal delil olarak kullanmakta sakınca görmeyeceğimizi belirtiriz.  

Saygılarımızla,

Sınır Tanımayan Ebeveynler Topluluğu

Ynt: STET DERNEK BASIN AÇIKLAMASI

01/25/2012 10:33:00

Böyle güzel bir amaçla kurulmuş bir dernekte neyi paylaşamıyorsunuz bir türlü çözemedim.

Ynt: STET DERNEK BASIN AÇIKLAMASI

01/25/2012 10:42:00

Dernek olarak kimseyle kişisel bir problemimiz yoktur, olmamıştır, ancak iddiaların devamı halinde meseleyi yasal yollardan çözmekte sakınca görmeyeceğimizi belirtmek isteriz.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Sınır Tanımayan Ebeveynler Topluluğu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...