ikiz bebek bakıcılarına ne kadar ücret ödüyorsunuz?

09/10/2011 21:46:00

Selam ben bir arkadaşın 1 yaşındaki ikiz bebeklerine bakıyorum.Arkadaş olduğumuz içinde çok şeyi söyleyemiyorum.Bebeklere kendi evimde bakıyorum ve benim de iki çocuğum ve bir çok sorumluluğum var.Belki kabul etmeseydin dersiniz ama kırmamak adına ve bebeklerin önceden beni tanıması ve çok sevmesi üzerine bebeklerin ailesinden çıkmış bir fikir bu.Sabah 8.15 akşam 5.30 iki bebeğe 500 tl alacağım bunun yanı sıra yemek pişirme olayı ve yemeğin  bir çok malzemesi de bana ait.İkiz bebeğe bakan ya da baktıran var mı aranızda.şartlarınız neler?Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.Bebekleri çok severim.Sadece yemek yedirip alt değiştirmiyorum onlarla profesyonel bir bakıcı gibi ilgilenirim, çocuk psikolojisinden de iyi anlarım.Bu yüzden de bütün bebekler beni sever.Hem bebekler,hem evim,hemde kendi çocuklarım beni aşırı derecede yoruyor ve ücret ve şartlar konusunda bana haksızlık yapıldığını düşünüyorum.Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.Teşekkürler.

Ynt: ikiz bebek bakıcılarına ne kadar ücret ödüyorsunuz?

09/11/2011 04:13:00

Bakıcı fiyatlarını çok net bilmesemde bana 500 TL az geldi. Tek çocuk bakanlar bile bildiğim kadarıyla 800-900 den aşağı değil. Tabi bu dediklerim İstanbul için geçerli. Siz hangi ildesiniz?

09/11/2011 06:01:00

Kendi eviniz ve saatin erken bitmesi fiyati dusurur ama bence 700den asagisi az, tabi istanbul icin.

09/12/2011 06:57:00

ikizlere 1.000 tl ye bakıyorlar genelde istanbulda

09/12/2011 07:18:00

BENCE 800 TL İYİ BİR RAKAM OLURDU SİZİN İÇİN:-)))ASNDA 1000 UGUN BİR RAKAM İKİZ İÇİN AMA MADEM ARKADAŞSINIZ 200 DE SİZDEN OLSUN:-))TEKRAR KONUŞUN DERİM....

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gündüzlü ve Yatılı Bakıcı, Dadı, Oyun Ablası İlanları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...