jinekolog tavsiyesi??

<1234>
04/12/2010 07:16:00

Arkadaşlar ilk doğumumu gerçekleştiren doktorum İstanbul'da bir hastaneye transfer oldu.Dün 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim.Antalya'da önerebileceğiniz doktor ve hastane var mı?Hastanenin emekli sandığı ile anlaşmalı olması tercih sebebim.

Ynt: jinekolog tavsiyesi??

04/12/2010 09:43:00

Merhaba,
 Öncelikle hayırlı olsun. Allah sağlıkla kucağınıza almak nasip etsin.
 Ben iki hafta önce doğum yaptım. Doktorum Aslı Vural Sesver'di. Çok tatlı bir bayan, pozitif, güleryüzlü. Moralim bozuk gittiğimde yüzümde gülümsemeyle çıkıyodum muayenehaneden dışarı. Mesleki bilgisi de çok iyi bence, beni tatmin etmişti. İdealist bir doktor. Yenilikleri takip ediyor, seminerlere falan katılıyor devamlı. Önemli mi sizin için bilmiyorum ama doğal doğumu destekliyor. Benim için çok önemliydi. Sadece biraz pahalı gelmişti bize. Beklediğimizden biraz daha fazla ödedik. Bilmiyorum belki de piyasası öyledir ama bize öyle gelmişti. Ama ben güvendiğim için devam ettik.
 Hastane olarak da An-Deva Yıldız'ı öneririm. Kadın doğum ünitesi -gerek odalar, gerek personel olsun- harika. Herkes çok güleryüzlü, ilgili. Yine doğal doğumu destekliyorlar. Ben epidural konusunda kararsızdım, onu bile tavsiye etmediler bana. Sen başarırsın diye cesaretlendirdiler. Sancı odaları tek kişilik ve odalarda banyo-tuvalet var. Ortam gerçekten sakin, huzurlu bir doğum oluyo yani (sancıları saymazsak:) ) Emekli sandığıyla da anlaşması var sanırım. Bağ-Kur'la olduğuna göre emekli sandığıyla da vardır herhalde. :)

04/13/2010 14:00:00

Ben Figen Demir i öneririm.çok tatlı bir bayan,ilgili,bilgili...
mayenehanesi var ama doğumu nerde istersen orada yaptırıyor;kendisi andevayı tavsiye ediyor.bildiğim kadarıylada andevanın sosyal güvenlik kurumuyla(emekli sandığı,bağkur,ssk) anlaşması var.

bebeğiniz hayırlı olsun,allah sağlıklı bir şekilde kavuşmayı ve büyütmeyi nasip etsin inşallah..

04/14/2010 10:19:00

Arkadaşlar öncelikle çok teşekkür ederim ancak hepiniz özel doktorları önermişsiniz.Antalya'da çok sayıda özel hastane var, bunların doktorları hakkında bilginiz yok mu?Sonuçta emekli sandığı muayene ücretlerinin de büyük kısmını ödüyor.

04/14/2010 18:20:00

eskiden an-devanın doktoru olan kevser ceylan gebelik takibimi ve doğumumu yaptırdı. şu an jinefem de çalışıyor.Ancak jinefemde emekli sandığı geçmiyor bildiğim kadarıyla???

01/15/2011 20:33:00

benim gibi yeni katılan arkadaşlara  şu an bsk lara hastanesinde görev yapan dr. alp çelikeri tavsiye ederim bende tavsiye üzerine gittim şu an için çok memnunum sgk da geçiyor.

01/16/2011 08:34:00

herkes ikincilere geçmiş ya, kıskandım bak :)
şaka bir tarafa hayırlı olsun Özge, ben ilk doğumumu Jinefem'de yapmıştım, eski yerindeydi o zaman,
ve emekli sandığı geçiyordu, istersen bi araştır, belki uyar,

01/16/2011 21:24:00

Ozgeerdogan, öncelikle hayırlı olsun çok sevindim.

Ben ilk hamilelik esnasında eskiden Andeva' da çalışan Havva Hanım' a gitmiştim. Çok iyi ama çok sessiz konuşuyordu :) Daha sonra Yaşam Hastanesi' nde Op. Dr. Cemil Karakuş' a devam ettim ve son aşamalarda yine eskiden Andeva' da çalışan Kevser Hanım' a gittim. 

Doğumumu Kevser Hanım' ın tavsiyesiyle Tıp Fakültesinde Öğretim Üyesi Doç. Dr. Münire Erman Akar gerçeklerştirdi.

Şimdi, doğum aşamasında kesinlikle her açıdan tıp fakültesini ve Münire Hanımı tavsiye ederim.

Hamilelik rutin muayeneleri aşamasında Kevser Hanım ya da Havva Hanım'ı tavsiye ederim ama Cemil Karakuş'u asla tavsiye etmem :)

Sevgiler.

01/16/2011 21:24:00

Ozgeerdogan, öncelikle hayırlı olsun çok sevindim.

Ben ilk hamilelik esnasında eskiden Andeva' da çalışan Havva Hanım' a gitmiştim. Çok iyi ama çok sessiz konuşuyordu :) Daha sonra Yaşam Hastanesi' nde Op. Dr. Cemil Karakuş' a devam ettim ve son aşamalarda yine eskiden Andeva' da çalışan Kevser Hanım' a gittim. 

Doğumumu Kevser Hanım' ın tavsiyesiyle Tıp Fakültesinde Öğretim Üyesi Doç. Dr. Münire Erman Akar gerçeklerştirdi.

Şimdi, doğum aşamasında kesinlikle her açıdan tıp fakültesini ve Münire Hanımı tavsiye ederim.

Hamilelik rutin muayeneleri aşamasında Kevser Hanım ya da Havva Hanım'ı tavsiye ederim ama Cemil Karakuş'u asla tavsiye etmem :)

Sevgiler.

01/16/2011 21:25:00

Bu arada şimdi fark ettim sen bu soruyu 9 ay önce sormuşsun :))

05/17/2011 19:13:00

Olsun biz yeni hamilelerin işine yarıyor. Teşekkür ederim. 

Bana Andeva Yıldız Şerife Şeniz i tavsiye ettiler. Burada okuduğum tavsiyelerle de içime sindi gibi. 2 Haziran da randevum var. kendimde görücem. Daha sonra detaylı bilgi yazarım. Öğrendiğim fiyatları yazayım. epidural sezeryan 1100 tl  genel anestezi ile 770 tl bebek için işitme testi ve aşı ücreti 40 tl
Bütün odalarda tek kişilikmiş. 2 gece kalınıyormuş.

<1234>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...