jinekolog tavsiyesi??

Ynt: jinekolog tavsiyesi??

07/09/2011 10:47:00

Ben de 17 haftalık hamileyim.Şuan yurtdışındayım ama 1,5 ay sonra kontrollerimin takibi ve doğum için Antalya'ya döneceğim.Hamilelikten önce Sibel Usta'ya muayene oluyordum ama nedense tam olarak güven vermedi bana,samimi bulamadım bir türlü.Daha doğrusu ısınamadım.Şimdi dönünce tekrar onun hastası olmak ve doğumumu yaptırması konusunda kesin karar verebilmiş değilim.
Bugün bir tanıdığımdan Münire Hanım'ı duydum. Eşinin 2 doğumunu da o yaptırmış.
Anladığım kadarıyla üniversite hastanesinde kendisine özel olarak muayene olabiliyoruz değil mi?

07/09/2011 15:24:00

arkadaşlar slm,

antalyada gidipte memnun kaldığım iki jinekologdan  biri Dr Ali Fuat Şengördür diğeri ise Dr. Dilek Erdoğru ben hamileliğimde Dilek han.ı tercih ettim çünkü çalıştığı hastahane evime çok yakındı Ali  Fuat beyin muayenesi o zaman  bucakta idi (şimdi Antalya Tüp Bebek Mrk. yanındaki hastahaneye geldi diye duydum)

Dr. Dilek Erdoğru tavsiyeleri sayesinde çok rahat bir hamilelik, önerdiği sipinal anestezili doğumla aynı zamanda kist ameliyatı da geçirdim çok memnun kaldım  Dr.Dilek Hn. muayenesi dedemanda, yanlış bilmiyorsam medicalpark ve memorial hastanelerinde ameliyat ve doğumları yaptırıyor 

07/09/2011 16:09:00

üniversite hastanelerinde özel muayene kalktı diye biliyorum. özel hastanelerde bakıyorlar artık sanırım. benim doktorumda tıp fakültesinden ömür taşkındı. çok memnundum ben doktorumdan.  sağlıkla kucaklayın bebeğinizi.

07/09/2011 18:23:00

münire hanım üniversitede ancak özel muayenesi yok, ünv. de de sadece derslere giriyor, muayene ve doğuma asistanlar giriyor, bilginiz olsun , münire hanım zor bir seçenek, bende 14 haftalık ikinciye hamileyim ilk hamileliliğimde jinefem sibel malkoça gitmiştim, ikincide de ona başladım ama soru işaretlerim var, bi de herkesin beklentisi farkıl o yüzden birisine iyi olan diğerine olmayabilir...

07/10/2011 12:42:00

becanim, sana katılıyorum.doktor konusu bence çok kişisel birşey.başka birinin çok beğenip tavsiye ettiği nice çocuk doktorlarına ve jinekologlara gittim ama kendi açımdan hayal kırıklığı olmuştu.deneme yanılma yöntemiyle kendinize uygun doktoru buluyorsunuz,tavsiyeler bu açıdan önemli.bu arada 2. bebiş hayırlı olsun:)

antalya'da gittiğim jinekologlardan pek memnun kalmadım,birisi beni acil ameliyata almaya bile kalkmıştı.

mesela medikal park yada yaşm hastenesinde çalışan ve tavsiye edilen bir jinekolog var mI??
cevapları, tavsiye açısından merakla bekliyorum, ltf paylaşır mısınız:)

07/10/2011 20:25:00

Anadolu hastanesi Erhan Muluk...Zamanınızı boşa harcamayan,gereksiz konuşmayan,bilgili ve deneyimli birini arıyorsanız size söyleyebileceği tek isim budur..

07/12/2011 10:33:00

İlgilenip cevap yazan arkadaşlara çok teşekkür ederim. Bir iki gündür pozitif doğum hikayelerini okuyorum.Gerçekten çok etkileyici ve insana duymak istediği şeyleri anlatan hikayeler. Okurken gördüm ki, doktora güven yolun yarısını katetmek gibi. Umarım tüm bebek bekleyen anne adayları hayırlısıyla ve sağlıkla kucaklarız bebeklerimizi.
Antalya'ya dönünce doktor araştırmaya devam :) hakkımızda hayırlısı..

07/14/2011 10:57:00

evet minire hanımı ısrarla tavsiye ederim benim dogumumuda minire hoca yaptırmıştı fakültede muayenesi varmı bilmiyorum ama ulaşmak isterseniz göz hastanesinin yanındaki hastane de (ismi şuan aklıma gelmedi) fiyat biraz pahalı ama kesinlikle memnun kalacağınızı ümit ediyorum
en azından bir deneyin derim

07/14/2011 11:57:00

Münire hanım fakültede artık muayene yapmıyormuş maalesef. Telefon numarasını verdiler. Muayene olmak istersek diye

07/14/2011 18:09:00

Memorial mi?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...