jinekolog tavsiyesi??

Ynt: jinekolog tavsiyesi??

07/14/2011 18:16:00

hıh evet memorial sabahten beri aklıma gelmemişti:)))

07/15/2011 05:56:00

Memorial'i araştırdım kepez diyor adres olarak doğru mu? Bir de oradaki doktor listesinde göremedim ama..

07/15/2011 06:11:00

Yeşil anne, Münire hanımın telefonu varsa bana da iletmeniz mümkün mü?

07/15/2011 12:35:00

Ben Antalya'da siteler mh.de oturuyorum.Çevik kuvvetin o tarafta..
Dünya göz hastanesinden buldum memorial'i, teşekkür ederim:)

07/18/2011 16:26:00

kendisinden aldığım son bilgiye göre Münire Hnm., belli günlerde Memorial da imiş, sınırlı hasta alıyormuş, vakti yok diye, bende ileriki günlerde denemeyi düşünüyorum, ama bir yandan da eski dr alıştık bildik diye bırakmakta istemiyorum, bu ikinci ya, daha bi rahatım sanki, nasıl olsa kestirdik bir kere ilkinde ikincisi de artık Allah kerim diye mi düşünüyorum nedir....

07/19/2011 08:57:00

:) öyle tabi Allahtan hayırlısı hakkımızda.İnşallah herkes sağlıkla kavuşur bebeğine.Benim ilk gebeliğim olduğu için hem çok heyecanlıyım hem de çok tedirgin. Nerdeyse her gece rüyamda doğuma giriyorum :) Sizlerin tavsiyeleriyle birkaç hastane ve doktor adını not aldım.Gelince araştırmaya devam.Gidip yüz yüze görüşmekte fayda var.

07/19/2011 09:04:00

sailormoon,

0242 249 65 73 Tıp fakültesindeki oda numarası, önce bu numaradan deneyin. Mutlaka randevu için yönlendireceklerdir. Olmadı ulaşamazsanız cep numarasını da veririm.

07/19/2011 09:36:00

Ben de münire hanımı tavsiye ederim.cana yakın samimi ,içten ve benim için bayan olması beni anlaması önemli idi.Gerçekten de anlayışlı pamuk gibi biri.Ve de başarılı tabi bu da önemli.Hiç ağrılarım olmadı.3 günde ayakta idim.kendi işlerimi kendim yapacak durumda idim.Ayrıca normal doğuma da sıcak bakiyor...Çünkü normal doğum düşünceniz var ise doktorunuzun yaklaşımı önemli genelde sezeryan yapılıyor Türkiye'de...

07/19/2011 10:17:00

Teşekkür ederim yeşil anne.
İnşallah bir aksilik olmazsa normal doğum yapmak istiyorum.Dediğiniz gibi doktorun yönlendirmesi çok önemli ve doğum sırasındaki izlenimleri, bebekle annenin sağlığını göz önünde bulundurarak doğru karar verebilmesi lazım.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...