bebeğimin üzerine örtü örtemiyorum

06/29/2010 09:13:00

izmirde yaşıyoruz hava sıcak şort tişort giydiriyorum gece yatarken ama üzerine ince bi örtü atamıyorum istemiyor veya onunla oynuyo yüzünü kapatıyo bende tedirgin olup alıyorum örtüyü acaba üşürmü sabaha kadar böyle??uzunkollu giydirsem hava sıcak napcam bilemedim???siz nasıl uyutuyosunuz??

Ynt: bebeğimin üzerine örtü örtemiyorum

06/29/2010 09:26:00

Bizde de var aynı problem. yatağına yatırdım kendi uyudu gibi durumumuz olmadığından, tamamen uyutup yatağına koyduktan sonra, biraz kalıyor örtü üzerinde. bir süre sonra bakıyorum en az 90 derece dönmüş ve örtüyü de altına almış oluyor. ben de yeni örtü örtüyorum... derken bir örtü yumağının içinde kalıyor bizim oğlan. sıcak havalarda çok sorun değil de. kışın da aynı şeyi yapacak. o zaman tulum kullanmayı düşünüyorum ama gece boyu emmek için hala birçok kez kalktığı için tulumdan çıkar emzir tuluma sok... nasıl olcak bilmiyorum. çok yardımcı olamadım ama yalnız değilsiniz en azından.

06/29/2010 09:40:00

Duru da örttüğümüz anda oynamaya başlıyordu örtüsüyle, uyku muyku kalmıyordu. Artık tamamen dalana kadar örtmüyorum üstünü, uyuduğundan emin olunca beline ya da göğsüne kadar örtüyorum.

06/29/2010 09:47:00

ben odasında yatırıyorum artık yanımızda değil çok hareketli uykusunda bile kıpır kıpır dönüyo o yüzden örtemiyorum örtsemde kalmıyo zaten kışında uyku tulumu alacağım bakalım artık

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2009 Kasım Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...