İki Çocuklu Tatlı Annemizin İlk Göz Ağrısı Yiğit Paşa'nın Doğum Günü :) (INFOX)

<12>

Ynt: İki Çocuklu Tatlı Annemizin İlk Göz Ağrısı Yiğit Paşa'nın Doğum Günü :) (INFOX)

10/28/2012 09:46:00

Dogum gunun kutlu olsun Yigit. Nice saglikli mutlu yillara.

Ynt: İki Çocuklu Tatlı Annemizin İlk Göz Ağrısı Yiğit Paşa'nın Doğum Günü :) (INFOX)

10/28/2012 11:15:00

Al sana 2 yasinda bir abi daha! Ilk ergenligin kutlu olsun yakisikli. Nice guzel yaslara.

10/28/2012 12:21:00

nice mutlu sağlıklı senelerin olsun Yiğit kuzum..

10/29/2012 19:56:00

Aaa kizlar sindi gordum..coooookkk tesekkurler guzel dileklerinizi okuyunca duygulandim gozlerim doldu..burnumda akiyor zaten salya sumuk durumu...:-)

Ozdenim basta sana ve mesaj yazan tum arkadaslara coook tesekkur ederim..malum herzman giremiyorum dogum gunuu kacirdigim tum tatli kuzuslari yanaklarindan opuyorum. Nice mutlu guzel saglikli yilari olsu kuzularimizin....vatana millete hayirli evlatlar olsunlar guzel gunler gorsunler hep... icimden daha cok guzel dilekler geciyorda yaziya dokemiyorum ......

Sevgiler...

10/30/2012 11:40:00

Doğum günün kutlu olsun Yiğit oğlan, adın gibi Yiğit bir delikanlı olduğun günleride görürüz inşallah :) Dilekcim anneliğinin 2.yılını kutlarım, alerjisiz, bol uykulu, neşeli bir yıl diliyorum, iki küçük kuzunla birlikte :)

10/30/2012 14:55:00

nice sağlıklı yıllar dilekcim yiğit mutlu mesut maşa hep oğlum benim....

10/30/2012 15:19:00

canım yigidim d.günün kutlu olsun paşam

10/30/2012 15:22:00

İyi Doğdun yiğit bey nice senelere!!! 

10/30/2012 16:31:00

canııım,nice güzel yıllara inşallah hep beraber girsin paşa, iyi ki doğdun yiğit kuzum:)

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...