Oyuncak tavsiyeleri

<1234>
07/19/2011 11:09:00

Merhabalar ocak anneleri,

Her ne kadar ocak değil şubat annesi olsam da bur grupta olmanın bana oldukça fayda sağlayacağını düşünüyorum. Tecrubelerinizden belki sizden daha fazla yararlanabilirim :)

Kızım 11 şubat doğumlu. İkili egzersiz arkadaşım, müzikli zürafa ve çıngıraklarıyla vakit geçiriyor. Ancak artık ikili egzersiz arkadaşımdan sıkıldı. Bu dönemde sizin bebişleriniz nelerle oyunuyor paylaşalım, faydalı ve gerçekten gerekli olanları ayırt etmekte birbirimize yardımcı olalım.

Ynt: Oyuncak tavsiyeleri

07/25/2011 16:43:00

Merhaba, 

Ben kötü bir tecrübemi paylaşacağım.
İnternetten Neva Toys markalı ahşap oyuncaklar aldım. Bir kutuyu (97 parça ahşap blok renkli) açtım. Üzerinde talaş gibi ince toz olduğu için sabunlu ılık suyla yıkadım. Bir baktım ki sabun köpükleri yeşil, mor.. Yıkama suyu da... Diğer açmadığım oyuncaklarla birlikte iade ettim. Alacaksanız boyasız olanlarından alın... 
O boyanın güvenilirliğinden emin olamadım çünkü. Ağzına alacak, terle derisine nüfuz edecek...

07/25/2011 19:11:00

merhaba ,bizim bızdıklar henüz küçük oldukları için sert cisimler yerine ufak ve yumuşak hayvan figürleri(azra çok seviyor)daha yerinde diye düşünüyorum..mesela tiny love un oyun halısı var bizde onun üzerindeki oyuncaklarla çok fazla vakit geçiriyor azra .zaten 5 6 tane oyuncak sallanıyor üzerinden .. önemli olan parçalara bölünebilen ve sivri uçlu olmamaları...birde chicco nun soğutulabilen diş kaşıyıcısı var hem ufak hemde çok sert değil ,soğutup verince inanılmaz hoşuna gidiyor..malum diş sıkıntılarımız başladı çünkü...biz şimdilik sadece bunlarla oynuyoruz...D&R dan bebek dokun ve hisset yazan evcil hayvanlar kitabını aldım gerçi daha erken biliyorum ama oda çok ilgisini çekiyor pür dikkat hayvanlara bakıyor sayfaları çevirirken ,aklınızda olsun..

07/26/2011 05:50:00

Günaydın güzel anneler. Bende dr'umuz Alev Hanım'ın tavsiyesi üzerine dün hepsiburada'dan 100 adet top aldım. (Şu top havuzlarındakilerin boyunda) Hemde 19 tl. Alev Hanım yatağına onları dökün oynasın demişti :)) Henüz gelmedi çok heyecanlıyım. Deneyimimi paylaşırım, unutmazsam mutlaka.

Ayrıca ayna demişti alev hanım ama bulamadım bebek aynası :(( Bilgisi olan varmı. Evt biliyorum aynalı oyuncaklar var ama yalnızca ayna (bebek aynası) bulamadım.

07/26/2011 08:18:00

şu toplar benide heyecanlandırdı şimdi,,deneyimlerini sabırsızlıkla bekliyorum efenin_ annesi,hemen bende alıyım yuppiiiiiiiiiiiiiii:)))

07/26/2011 08:43:00

Çok merak ettim Selen ben de alırım efe severse. Kırılmayan ayna ben de arıyorum, olur da bulursam mutlaka haberdar ederim seni.

07/26/2011 08:43:00

Çok merak ettim Selen ben de alırım efe severse. Kırılmayan ayna ben de arıyorum, olur da bulursam mutlaka haberdar ederim seni.

07/26/2011 10:13:00

çok merak ettim bu topları ben de. linkini alabilir miyim bakayım bi.

07/26/2011 10:56:00

Tabiki link: http://www.hepsiburada.com/Liste/cantada-100-top/ProductDetails.aspx?productId=oyunjalti697&categoryId=23032029

ama ben gerçeklerini drumuzun muayenehanesinde gördüm :))

07/26/2011 11:50:00

07/26/2011 11:52:00

güzellermiş. ben bile oynarım:)

<1234>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ocak2011 Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...