Oyuncak tavsiyeleri

Ynt: Oyuncak tavsiyeleri

07/26/2011 14:01:00

Bende forumlarda gormuştum şişme havuz alıp icini doldurmuşlar bu toplarla bebisler bayılmış:))

07/28/2011 13:32:00

oyuncak tavsiye ediyoruz ama benimki biraz farklı olacak.. :) ben de korktuğu oyuncağı söyliyeyim.. balon.. :))
zaten küçük çocuklar için tehlikeli ama..bizim elimizde görünce bile ağlamaya başlıyor..

07/28/2011 19:12:00

Ben de bir yaz kedimi evde yalnız bırakıp ailemin yanına gitmiştim. Hayvancağızın suyunu, kumunu, mamasını yeteri kadar koydum. Bir yalnızlıktan ve hareketsizlikten sıkılmasın diye bir sürü balon şişirip eve koydum.

Döndüğümde balonların bazıları patlamıştı. Diğerlerinin de yanına yanaşmıyordu. O günden beri ne zaman balon görse korkar kuzum...
Alakasız oldu ama eski günleri hatırladım da...

07/29/2011 10:30:00

sibel1008 benim oğlum da balondan çok korkuyor görünce çığlık atar gibi garip sesler çıkarıyor ve titriyor..görmeye tahammülümüz yok (:
bizim oynadığımız oyuncaklar diş kaşıyıcılı çıngıraklar, hışırtılı kitap..ayna ben de aradım ama ışıklı şeylere olan ilgisi nedeniyle fisher price go baby go müzikli salyangozu görünce aldık üzerinde ayna da var..snoozebaby tarzı oyuncaklar yapıyorum ben oğluma çok seviyor uzun zaman oyalanıyor onlarla sıkıldıkça yenisini yapıp veriyorum (:

07/29/2011 12:04:00

Elifcim snoozebabay nedir?

07/29/2011 12:57:00

biz de uzun süre tiny love oyun halısıyla idare ettik ama artık onda durmuyor dönüp yuvarlanıyor dışına çıkıyor. basit peluş oyuncakları konuşturuyorum onlara gülüyor ama tek başına pek oynamıyor dün de fisher price konuşan köpek aldık onu sevdi 6-36 ay arası bebekler için uygun bastırdığınızda şarkı söylüyor ve konuşuyor vücudun bölümlerini alfabeyi sayıları öğretiyor tabi ileriki yaşlar için şimdilik ben bastırıyorum kızım da onu yemeye çalışmakla yetiniyor :)

07/29/2011 20:33:00

http://www.oyuncax.com/pinfo.asp?pid=16486

ayna olarak bunu bulabildim internet üzerinden, henüz mağazaları gezip de bakma şansım olmadı...

07/29/2011 20:50:00

güzelmiş

07/30/2011 15:24:00

çok güzel ama pahalı....

ben şimdilik tunayı kucağımda boy aynasına götürüyorum, orada takılıyor...
ben de çok cimri anneyim yaa.. annem de bana lego almamıştı, barbie bebeği özel bir zamanda hediye etmişti, insanın içinde kalıyor... aynı şeyi mi yapacağım acaba oğluşuma....

oğlumun yürüme yardımcısı olan bir kamyonu var. şu an yürümüyor ama yanında oturup düğmeleriyle oynuyor, çok zevk alıyor. kornası, marşı, müzikli düğmeleri, önünde birini döndürünce diğerleri de dönen çarkları var. onları kurcalamak hoşuna gidiyor. aktivite masası türü oyuncaklar iyi olur diye düşünüyorum. henüz almadım, almayı planlıyorum.

07/30/2011 21:05:00

Pınar oyuncak sektörü o kadar büyük ki insan hangisini alsın... Ben de oğluma bir dolu şey almak istiyorum ama insanın gücü her şeye yetmiyor, bu cimrilik değil ki. Oğluşumun da birkaç oyuncağı var ama şu aralar en çok sevdiği şey sulu dişliği, feci kaşınıyor dişleri. Bizimki dişliği gördüğü an çıldırıyor sevincinden :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ocak2011 Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...