Oyuncak tavsiyeleri

Ynt: Oyuncak tavsiyeleri

07/31/2011 10:31:00

evet aynen :)

bazen koca kamyonu bile tutup ağzına götürüyor...

07/31/2011 19:10:00

ben de şu topları merak ettim sanırım alıcam:) biz de kumaş kitabımızla oynuyoruz daha çok bi de ses çıkaran diş kaşıyıcıları seviyoruz :)

07/31/2011 19:10:00

ben de şu topları merak ettim sanırım alıcam:) biz de kumaş kitabımızla oynuyoruz daha çok bi de ses çıkaran diş kaşıyıcıları seviyoruz :)

08/01/2011 09:43:00

ayna bence de çok pahalıymış, abartmışlar yani. ben aktivite masasını çok düşündüm, unadoda indirimli ürün tükendi çok üzüldüm, sonunda jokerden indirim kuponuyla aldım. aktivite masasını tercih etme sebebim birden çok bölüm barındırması, bir ton oyuncak almak istemiyorum, bana 2 oyuncak parasına geldi. malum hayat çok pahalı, oyuncaklar hayattan daha pahalı. şimdi de yatmış yere onu yiyor :)

08/01/2011 12:05:00

tunanın genel tepkisi de ya vurmak, ya da ağzına sokmak..

küçük kitap almıştım, sayfalarını açıp renkleri gösteriyorum, uzanınca eline verdim, herhalde sayfaları çevirecek diye, aldı ağzına götürdü. 

buna uygun oyuncaklar seçmeliyim..

08/02/2011 11:51:00

efenin annesi  (: http://www.snoozebaby.com/

08/02/2011 13:37:00

bir de kumaşçıdan parça kumaşlar aldım, rengarenk bir top, bir yıldız ve bir güneş yaptım. içlerine küçük kutuya konmuş taşlar koydum. annem ne uğraşıyoruz bu şeylerle dedi ama çeşme marinada benzerlerinin 39 tl olduğunu görünce aslında ondanda yaparız, bundan da dedi :)

08/02/2011 17:19:00

ooo süper görünüyor... ben de deneyeceğim.... 

aslında el becerim var ama dikiş işinden pek anlamam...

08/02/2011 17:24:00

Ben oyuncak değil ama, başka birşey tavsiye edeceğim (yeni konu açmaya üşendim)

Aslında hamileyken bunu görünce "yuh artık, bebekleri kullanarak ama büyük pazar yapmışlar, bu kadar da olmaz, veririm bebeğime havucu, kemirir" falan demiştim ama.......

bebeğe yiyecek birşey verirken tedirgin olduğum için aldım. 10 tl ye. aslında çok gelmişti fiyatı ama, bebeğim ona koyduğum şeftaliyi öyle keyifle sömürdü ki... az önce de kavun verdim, hepsini çekip bitirmiş.

normalde pek kendi kendine takılmaktan hoşlanmıyor, onu verince epey oyalandı...

08/08/2011 06:08:00

Arkadaşlar toplar geldi pazar günü büyük bir heyecanla efe bızdığın yatağına 100tane topu bıraktım o kadar ilgisini çekmedi :(( sadece her zamanki gibi aldı ağzına götürdü ama çok da şaşırmadı :)) Ama sağlık olsun zaman zaman döküp tepkisine bakmak lazım. Haber vermek istedim. Ama toplar 18.90 tl tam 100 adet joker bebe'nin ama ben hepsi burada'dan aldım. Bilgilerinize sevgili arkadaşlar :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ocak2011 Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...