Anneler selam!

10/10/2012 11:59:00

Eeee neler yapıyorsunuz sevgili Konyalı anneler? Kış kapıya dayandı ve Konya da hafta sonları vakit geçirmek çocuklarımızı eğlendirmek bir yandan kendimizin de keyif alacağı şeyler yapmak mümkün değil ya da ben bilmiyorum bulamıyorum AVM dışında hiç birşey yok..

Haftanın 3 günü ya-pa ya oyun grubuna götürüyorum oğlumu bir yandanda harıl harıl malimüşavirlik sınavına hazırlanıyorum bizden böyle işte siz de ne var ne yok? :))

Ynt: Anneler selam!

10/15/2012 06:41:00

merhaba ben de konya'da yapabilecek fazla bir şey bulamıyorum. artık kış geldiği için daha zor aktivite imkanı sanırım. evde geçer bu kış da öyle görünüyor.

10/15/2012 10:03:00

Ya en azından buyuksehirdesiniz ,cocuk bile parkları ezberledi artık.gidecek hiçbir yer yok:(

10/15/2012 12:06:00

ben de şu an merkezde değilim konya'da ilçedeyim ama ailelerimiz konya'da şayet tayin olursa önümüzdeki yıl biz de gitmek istiyoruz. dolayısıyla sadece hafta sonları büyükşehirde oluyoruz:)ve gidebildiğimiz yerler sınırlı. alışverişle geçiyor. meram'da çay içmeyi, zafer'de yürümeyi vs. ufak şeyler ama özlüyorum..
benjamin2010 bizim burda park bile yok. merkez daha iyi tabikii.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Konya Nurturia Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...