kızım 1 aylıkken ameliyat oldum :(

<12>
08/20/2011 15:57:00

Ynt: kızım 1 aylıkken ameliyat oldum :(

08/20/2011 16:06:00

Çok geçmiş olsun canım. Rabbim hayırlar göstersin inşallah. Bir an önce şifanı versin.
Kızımda normal doğum yapmama rağmen birkaç aylıkken rahimde 1 ur 6 kist çıkmıştı. Yeni doğum yapmışlığın da verdiği duygusallıkla zor bir dönemdi ama geçti gitti. Dilerim sen de kısa zamanda atlatırsın.
Sevgiler...

08/20/2011 16:19:00

Yazdığım metinde cümlelerin yerleri değişmiş...nasıl oldu anlamadım...olayların sırası karışmış neyse siz beni böyle de  anlarsınız

08/20/2011 16:36:00

Cok gecmis olsun. Ben de dogumdan sonra bir ay yattim ve oglumu kucaklayamadim yeterince. Bir yandan hala cok uzuluyorum bir yandan da artik geride birakmaya calisiyorum. Su an saglikli mutlu bir oglum var, gerisi muhim degil. Siz de zaman gectikce boyle diyeceksiniz eminim!

08/20/2011 16:36:00

Cok gecmis olsun. Ben de dogumdan sonra bir ay yattim ve oglumu kucaklayamadim yeterince. Bir yandan hala cok uzuluyorum bir yandan da artik geride birakmaya calisiyorum. Su an saglikli mutlu bir oglum var, gerisi muhim degil. Siz de zaman gectikce boyle diyeceksiniz eminim!

08/20/2011 18:03:00

Çok geçmiş olsun. Sağlığınıza kavuşmuşsunuz, bebişiniz de sağlıklı...
Zamanla hepsi geçecektir, inanın buna...
Upuzuuun ve sağlıklı bir ömür diliyorum size ve tatlı kızınıza...

08/20/2011 19:25:00

çok geçmiş olsun..acil şifalar dilerim..

umarım en kısa zamanda eski sağlığınıza kavuşur ve kızınızı,rahat rahat emzirirsiniz..

08/21/2011 09:52:00

çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin

08/21/2011 10:52:00

öncelikle geçmiş olsun,allahım tekrar yasatmasın.... hastalıkta,saglıkta,zenginlikte,fakirlikte...vs. hep bizler için. inşallah rabbim kimseye taşıyamayacagı dert vermez. bundan sonrası için yasamınızdaki güzelliklerin tadını cıkartın derim.sevgiler.

08/21/2011 11:10:00

herkese çok teşekkür ederim.bana yazı yazan elleriniz dert görmesin....
şimdilik iyiyim ama sinirde bir kitle oldugu için sinire dokunulmuştu amliyatta... bu neden le ameliyat sonrası ilk 1,5 ay sağ elim uyuşuktu ve emzimek için anneme ihtiyaç duyuyordum ...

bi kez de bebeğimi tutamadığım için hafif bir düşürme olayı yaşadım :( ...çok ağladım..çünkü bebeğim benim çığlıklarımdan korkup ağladı....
şimdi daha iyiyim sadece parmak uçlarımda tırnak diplerimde uyuşukluk var

08/21/2011 13:48:00

çok geçmiş olsun Rabbim acil şifa versin umarım bu son olur bi daha hiç yaşamazsın böyle şeyler sevgiler

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...