2011 agustos anneleriii nerdesinizzzz???

Ynt: 2011 agustos anneleriii nerdesinizzzz???

10/10/2011 07:30:00

umarım çabuk alışırım. izmir güzel yer. üniversiteden ev arkadaşım izmirliydi. onun sayesinde izmire gelme fırsatı bulmuştum. hey gidi günler. üzerine evlendim, çocuğum bile oldu. Zaman çok çabuk geçiyor gerçekten.

10/10/2011 12:21:00

izmir çok guzel..ama istanbul a alısan ıcın zor..kızkardesim izmir e alışamadı mesela.."ya kuafor bıle 9da acıyor, ne keyfi çalısır bu sehırdekıler" diye soylendı..gorumcemde ıstanbuldan gelınce "ya guzel ama gelısmemıs, yavas akıyor bu sehır" diyordu...  unıversıteyı de ıstanbulda mı okudun? uzun zamandan berı ordaysan, izmir kucuk ve yavas gelebılır sana şimdi..

10/11/2011 16:02:00

yok ben üniversiteyi gökçeada da okudum ama ev arkadaşım izmirliydi. Haklısın İstanbul doğma büyümeyim ama İzmirde çok şirin bir yer. Kızından bahsetsene biraz nasıl gidiyor?

10/11/2011 18:35:00

gökçeada? kampus mu var orada? way bee ne guzeldir orada unıversıte okumak... kızım..eliz..dunyaya ayak uydurmaya basladı:) gece ve gunduz karısıyordu artık tamamen olmasa da daha duzenli..her fırsatta elını yalıyor ıkı gundur:) onsuz nasıl rahat rahat gecırıyormusum bos zamanlarımı...şimdi gun nasıl bıtıyor anlamıyorum....ya seninki?

10/14/2011 08:25:00

Gökçeada'da Çanakkale 18 Mart ünv.nin kampüsü var evet. Güzel tabii orada okumak ama kışın mahrumiyet bölgesi. Sömestrda 15 gün eve gelemediğimi hatırlıyorum, hava mualefeti nedeni ile. Bebeğime gelince: gerçekten inanılmaz bir olaymış onu kucağımda görmek. 2 ay, 10 günlük oldu kızım ve her geçen gün biraz daha büyüyor. Sesli gülmelere başladı biraz biraz. Allahtan emzik alıyor çünkü acıktığında ben göğsümü açana kadar kıyamet kopuyor. Sesi kime benzemiş acaba :):):) diye dalga geçiyor eşim. Bayram sonrası işe başlıyorum. allah yardımcım olsun :)   

12/16/2011 10:02:00

Merhaba agustos anneleri benim minis kizimda 8 inde dogdu 10 gun sonra ise baslicam:(( ananesi bakicak cok sukur ama onu birakmak offf nasil olcak sinirden gastritim tuttu dusundukce tansiyonum dusuyo valla:( ise baslayan arkadaslar nasil yaptiniz ? Neler yasadiniz? İste sut sagmayada imkanim yok off nasil yapicam?!!

12/22/2011 13:08:00

Bebişine anneannesi bakacağı için çok şanslısın tunascel. Gönlünü ferah tut. Bebeğini güvenle teslim edeceğin biri var; ne güzel.  Ben henüz işe başlamadım ama bakıcı bulmak zorunda kalacağım için şimdiden sinirlerim bozulmaya başladı. 

12/22/2011 13:23:00

Bende şubatta başlayacam ama bakıcıya emanet edicez ne yazıkki.

Bugünlerde kızım 2-3 saat aralayıp emiyor yavaş yavaş. Daha işe başlamama da 2 ay kadar olunca o zamana kadar biraz daha uzun süre emmeden durabilir diyorum.sütümü de hiç sağıp veremedim almadı çünkü tuhafına geldi bunun kaşıkta ne işi var der gibi baktı bana:))

Ama alsa çok iyi olucak bende biraz nefes alıcam,daha çarşıya pazara çıkamadım doğumdan beri.İşe başlamak iyi gelicek bana.Tabii zor da olucak.Allah yardımcımız olsun.

Asla kendinizi kötü hissetmeyin,bu çocuğa yansıyor.Sizden o elektriği alır.
<önceki akşam biraz sıkıntılıydım,dün ve bugün küçük hanım uyumaz oldu.<biz onlara lazımız iyi bakalım kendimize.:))

12/22/2011 17:12:00

Evet kesinlikle anliyorlar stresi ufaciklar ama anliyorlar iste:) nec5139 bence ara ara cik disari biri bakabiliorsa yani, 1 sa 2 sa ufak ufak alismak lazim anane babane varsa birileri yedir icir alti temiz birak yada gelsin baksinlar sende alisveris merkezi falan biyerlere git , alismak lazim ben ufak ufak basladim ilk basta agliya agliya donuyordum nefes nefese simdi aglamiyorum- yani daha az agliyorum:) ise baslicain zaman birden agir gelebilir ( eve geldigimde bi bakisi varki beni niye biraktin der gibi off ben persembe baslicam ise Allah yardimcimiz olsun

03/19/2012 10:05:00

mrb arkadaşlar nurturia ya yeni katıldım oğlum 20 ağutosta doğdu yarın dolu dolu 7 aylık olacak. grubu görünce hemen katılayım dedim ben de :) 1,5 aydır ek gıda veriyoruz, başlarda pek seviyordu ama şimdi biraz iştahsızlaştı :( 2 gündür de yürütece koyduk pek keyifli :)) sizin bebişler nasıl, ek gıdaya geçtinizmi, emeklemeye başladı mı, yürütece koydunuz mu merak ediyorum...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 ağustos anneleri:))

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...