2011 agustos anneleriii nerdesinizzzz???

<123456>

Ynt: 2011 agustos anneleriii nerdesinizzzz???

05/17/2012 14:26:00

kızlar üsten dört dişimiz birden çıkıcak galiba:(ikisinin uçları gözüküyor iki yanlarda kabarmış.alttada iki dişimiz çıktı:( korkuyorum valla altlar çok zor çıktı bakalım üstler ne olacak.sizde durumlar nasıl.kaç dişiniz var.

biz yavaştan emeklemeye başladık biraz gidiyoruz oyuncağa ama en çok kumanda ve kol saatleri ilgimizi çekiyor:) daha yavaş yavaş gidiyoruz çabuk yoruluyoruz.

05/17/2012 20:57:00

oluşumun alt iki dişi ve üstteki iki dişi de çıkmaya başladı...emeklemeye niyeti yok :) sürünüyo yerde...

05/23/2012 09:12:00

kızlar oğlum sıralamaya başladı :))) ama aslında tehlikeli bi durum çünkü yürümeye çok hevesli ellerini birden bırakıp odanın ortasına dönüveriyor ve tabi dengeyi daha kuramadığı için hooopp yüzüstü yere kapaklanmak üzereyken son anda tuttuk kaç defa, düşmesine ramak kalıyor hep ama o hiç korkmuyor hep aynı şeyi yapıyor, biz de hiç yalnız bırakamaz olduk. yürüteçte de durmuyor artık kendi başına yürümek istiyor hep, tabi bu arada benim de belim kopuyor onla beraber evi turlarken :)) bir de dün kucağıma oturtup sevdim biraz, sonra sıkı sıkı sarılıp öptüm, sonra o da tuttu yanağımdan kendine çekip öptü!!!! çok şaşırdım çünkü hiç göstermemiştik öpmeyi ve çok mutlu oldum, sanırım oğlumdan ilk hediyemi böyle aldım :)))) ayrıca alttan sadece 2 dişimiz çıktı, başka diş yok, çok kaşınıyor, kabarık epey ama görünen bi şey yok hiç...

06/27/2012 07:08:00

merhaba  kızım 13 ağustos da dünyaya geldi.

11/28/2012 20:28:00

Huuu agustos bebelerun anneleri. Nasil oyunlar oynuyorsunuz kuzularla.aktivite yapiyor musunuz?

11/28/2012 22:30:00

Bu ara legoları seviyor ben takıyorum o çıkarıyor.artık kendi kendine bile takmaya başladı.kitap sayfalarını çeviriyoruz.bişeyler konuşuyor kitapla:))

11/28/2012 22:36:00

O ayrı yaramazlık birinci görevimiz:D

08/06/2013 11:58:00

Merhaba anneler, biz dün itibariyle tam 2 yaşımızı bitirdik. Henüz tuvalet eğitimine başlamadık, konuşması ise yavaş yavaş günden güne fark ediyor, her gün yani bir kelime söylemeye başlıyor. Bu aralar çok şaşırtıyor beni:) 2 Yaş sendromu da var tabi ancak tahmin ettiğim kadar zorlamıyor şimdilik çok şükür. 

Merak ediyorum sizler nasılsınız, bebişler neler yapıyor?? nasıl oyunlar oynuyorsunuz, ilhama ihtiyacım var.
sevgiler.

<123456>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 ağustos anneleri:))

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...