Kediblack Tuğba'nın oğlu Deniz 1 Yaşında:)

<12>

Ynt: Kediblack Tuğba'nın oğlu Deniz 1 Yaşında:)

07/25/2012 20:04:00

dogum gunu kutlu olsun Deniz pasanin:)cok guzel bir omru olur ins:)Tugbacim senide tebrik ederim canim.nice dogum gunlerini kutlayalim ins hep birlikte burda:)

07/25/2012 21:34:00

Deniz'in 1. yasi kutlu ve de mutlu olsun :))

07/26/2012 01:24:00

kızlar farketmişsinizdir, uzun zamandır eskisi kadar sık giremiyorum nurtiye açıkcası unutulduğumu düşünmüştüm ama bu güzel mesajlarınız sayesinde sanalda olsa burada güzel arkadaşlıklar olduğunu gösterdiniz bana, çok mutlu ettiniz beni.. bebeğim için en güzel ve doğru şeyleri sizlerden öğrendim, başım sıkışsa ilk sizden yardım istedim, hiçbir zaman geri çevirmediniz beni ve en özel günümde gene yanımdasınız.. Sizi Seviyorum..

dönem arkadaşım funda ve diğer canlar ciğerler; aynı heyecanları aynı duyguları beraber yaşadık.. çağlar bebek erken gelmek istedi, hastaneden sorunsuz ve çabucak çıksın diye beraber dua ettik. Deniz bebek doğdu, benim kadar sizlerde mutlu oldunuz, zece.nin güzelliğini görünce erkek annesi olarak bende talip oldum:) gugunun oğlu berkayımız geldi, asyamız, ayşe meleğimiz,muhammed kerem, onur.. şuanda hatırlayamadığım güzel bebeklerimizi aynı dönemde büyüttük ve şimdi hepsi kocaman oldular:)) bizden büyüklerse hep tecrübemiz oldu, önden gidenlerin izlerini takip ettik.. hepinizi seviyorum..

07/26/2012 07:44:00

Ne güzel ifade etmişsin Tuğba, bence de yaşasın nurti bacılığı :)

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...