Lara anneleri buluşalım mı?

Ynt: Lara anneleri buluşalım mı?

06/27/2012 10:17:00

Kızlar biraz alakasız oldu fakat başlıklarda görünce sorayım dedim.
Cumartesi Antalyada Falcon otelde düğün var eşimin kuzeninin. Otelin etrafında gidebileceğim kuaför var mı? Otelde Laradaymış da
Teşekkürler

06/27/2012 10:22:00

merhaba siz yeni konu açın isterseniz, şimdi burada konu dağılacak , eminim yardımcı olabilecek arkadaşilar vardır

06/27/2012 11:01:00

evet evet konyaaltı annelerınıde bızım coplugumuzde gormek ısterız lakın benim oğluşum akçayda anneannesınde tatılde bızde esımle 2.balayı yaşıyoruz o yuzden ben artık cocuksuz free bır kadınım dermısımmm:))) ama yınede eger ayarlayabılırsem sızlerı gormek ıcın kacabılırım 1-2 saatlıgıne.

06/27/2012 14:34:00

Oğluşun yanında olmasada seni görmek isteriz uğrayabilirsen. Oğlun gelince yine yaparız buluşma:)

06/27/2012 14:37:00

gmzalp  , biz de dün minifarmdaydık..ve hatta kızım alple trambolinde bile zıpladı..=)  sen de bizi hatırlayabildin mi..;)

sanırım ctesi günü 5 e karar verildi..muhtemelen katılamayız..başka bir zaman tanışırız artık..
bu arada yarın minifarma gitmeyi planlıyoruz..cumartesi için doğumgünü var mı sorayım isterseniz..çünkü hem sizin bıcırlar hem de dg bıcırları olursa balık istif olurlar ve eğlence yalan olur..

06/29/2012 08:22:00

yarın minifarm da doğum günü kutlaması yokmuş çok kalabalık olmaz inşallah saat 5 olarak geliyoruz değişiklik yok sanırım...

06/29/2012 08:34:00

Evet buluşuyoruz kısmetse, inşallah çok kalabalık olmaz 

06/29/2012 08:54:00

dün sordum ben de..ctesi günü için her hangi bir organizasyon yokmuş..iyi eğlenceler..=)

06/29/2012 09:53:00

gambille merhaba, 

hatırlamadım malesef bir bayanla konuşuyordum ama o değildin sanırım...tanışmayınca böle oluyor :((bir daha ki buluşmada görüşmek üzere...

06/30/2012 10:10:00

arkadaşlar bugünkü buluşma için saat nedir?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...