Lara anneleri buluşalım mı?

Ynt: Lara anneleri buluşalım mı?

06/30/2012 09:19:00

Saat 5 te minifarm da

06/30/2012 13:14:00

Biz gelemiyoruz arkadaslar Can bugün sınıf arkadaşlarıyla buluştu ve cok yorgun düşüp uyudu aksamada yemekli misafirim var size iyi eğlenceler

06/30/2012 13:23:00

Maalesef habersiz misafirlerim yuzunden gelemiyoruz biz:/ Size iyi eglenceler!

07/01/2012 07:00:00

merhaba, Deniz,Yasemin, Gamze sizinle tanışdığıma çok memnun oldum, güzel bir buluşmaydı. Seda seni de tekrar görmek güzeldi. İyi ki fotoğraf makinesi getirmişsin resimleri merakla bekliyoruz

07/01/2012 09:37:00

ben de çok memnun oldum..sohbet dolu, çok güzel bi gündü..bi dahaki sefere lara plajında:)

fiyonk, kocaman olmuştur defnoş, bi dahakine mutlaka gel..

Handecim senle de bi türlü buluşamadık.. 2 balığı denizde buluşturalım bari:)

07/01/2012 09:47:00

bizde çok keyif aldık ilk defa denizin peşinde koşmadan bu kadar uzun oturdum:) ama eve gelince kabus başladı deniz birden çok ateşlendi ishal de var gece zor geçti yüksek ateşten dolayı  az önce acile gittik tahlil yapılcak bakalım şimdilik keyfi yerinde birdenbire böyle olmasını anlamadım :(( 

07/01/2012 09:59:00

aaaaaaa geçmiş olsun umarım hemen iyileşir küçük deniz...çok keyifli bir buluşmaydı ,tekrar görüşmek üzere....

07/01/2012 10:01:00

çok üzüldüm deniz, geçmiş olsun, maalesef mikroplar heryerde ve hiç ummadığımız anda ateşleniveriyorlar:( bağışıklıkları güçleniyor ama zor tabii, umarım en kısa zamanda atlatır

07/01/2012 19:20:00

Dilek cok gecmis olsun.. Yasemincim benim de aklim kaldi, 5gibi gittiler ama yetisemezdik diye kosturmadim :/ Bi dahakine gelicem muhakkak, hadi bi daha :p

07/02/2012 06:04:00

Teşekkürler hepinize geçti valla:) bu sefer çok hızlı hasta oldu iyileşti bizde şaşırdık tahlillerde temiz çıktı çok şükür sıkıntı yok, bu havalarda oluyormuş dikkat etmek lazım. Bende en kısa zamanda tekrar yapalım diyorum minifarm gibisi yok:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...