LA FONTEN ORMAN MAHKEMESİNDE (Çok güzel bir oyun - Ücretsiz)

<12>
04/04/2011 08:39:00

Arkadaşlar Oyun Nisan ayı boyunca her Cumartesi- Pazar Saat 13.00'de Türkan Saylan Kültür Merkezinde Ücretsiz olarak sahneleniyor, biz Cumartesi gittik ve oyun çok güzeldi. Müzikler, kostümler, oyuncular hepsini çok beğendim. Poyraz'ın normalde oyunlarda sıkılmadan durma süresi 10 - 15 dakikayken bu oyunu yarım saat izledi ve güldü :))) tavsiye ederim.

KONUSU:Bir gün hayvanlar hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığını fark eder. Ne ağaçlar vardır eskisi gibi yemyeşil, ne de kelebekler, mevsimler. Yazın hiç bitmemesi, yağmur yağmaması ve yiyecek bir şey bulamamaları artık canlarına tak eder ve bu durumu Aslan Kral’a anlatmaya karar verirler. Aslan Kral tüm bu olanların farkındadır. Buna neden olanın insanlar olduğunu söyler. Orman halkı endişelenir ve umutsuzluğa kapılır. O anda Kral’ın aklına eski dostu, hayvanları insanlara masallarıyla anlatan ve onları anlayabilen tek insan gelir;La Fonten... Artık şehire gidilmeli ve La Fonten bulunmalıdır. Kaplan ve Goril bu görev için gönüllü olup şehre giderler ve sadece seslenirler. Şehir ormandan daha kötü haldedir. Umutların yitirİldiği o anda seslerini duyan tek insanı La Fonten’i görürler ve alıp ormana götürürler. Ormanın halini gören La Fonten, şehrin halini de o zaman farkedip yaşayan tüm canlılara yardım etmek için kolları sıvar.

Ynt: LA FONTEN ORMAN MAHKEMESİNDE (Çok güzel bir oyun - Ücretsiz)

04/04/2011 08:45:00

güzel etkinlikler var.giriş biletli değilmi acaba nasıl giriliyor

04/04/2011 08:46:00

Önceden gidip bilet alabilirsin ama genelde salon dolmuyor zaten biz Dragosa kahvaltıya gitmiştik dönüşte şansımızı denedik ve yer bulduk genelde de yer oluyor gördüğüm kadarıyla önce biletlileri alıyorlar sonra dışarıda bekleyen herkesi alıyorlar yer kalmışsa.

04/04/2011 08:48:00

bilet almak daha garanti olur sanırım teşekkürler nihal

04/04/2011 08:58:00

yani ben bugüne kadar o salonun hiç dolduğunu görmedim ama evet uzaktan geleceksiniz daha garanti olur ,  birde oyuna gitmişken eğer oyunda sıkılır çıkmak isterse -4.katta Efe boz çocuk oyun dünyası var oraya götürürsünüz orada da çok eğlenir resimleri aşağıda

http://poyrazligunler.wordpress.com/2011/01/10/efe-boz-cocuk-oyun-dunyasi/

04/04/2011 09:01:00

Nihalcim ben haftasonu aradim.Bilet kalmadigi icin gidemedik.Onceden almak gerek anladigim kadariyla.

04/04/2011 09:02:00

evet baktım sitesinden oyun alanıda güzel görünüyor  gitmeyi düşünüyorum bakalım

04/04/2011 09:24:00

Devrim öyle dediklerine bakma o kadar çok boş yer vardı ki insanlar bilet alıp gelemeyebiliyor ben orada daha önce de Eti Çocuk Tiyatrosuna gittim ve gene bir sürü boş yer vardı.

Salon çok büyük ve dolmuyor genelde, biz gittik danışmada bilet yok dediler salona gittik -(2.katta) girdik, bir sürü boş yer vardı.

04/04/2011 10:45:00

Allah allah, bu pazar bizde Kartaldaydik.Hazir oradayken gidelim diye aradim.Bilet olmayinca geri döndük.Bilseydim keşke.Iyi ki soyledin sağol

04/04/2011 20:13:00

Nihalcım ben sıkı takipçinim blogunun efebozu görünce karşıda olduğunu anladım merkezin bu yakada hiçmi yok :(((

04/05/2011 05:52:00

Bella zaten sen Anadolu yakasında otursan seninle çok iyi anlaşırdık :)) ikimizde gezmeyi çok seviyoruz bende senin bloguna bakıyorum, tabii sana 2 kere bravo sende 2 çocuk var ben tekiyle geziyorum. Avrupa yakasındaki organizasyonlarda buluşalım ama mutlaka mesela çocuk şenliğinde olabilir?

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...