LA FONTEN ORMAN MAHKEMESİNDE (Çok güzel bir oyun - Ücretsiz)

<12>

Ynt: LA FONTEN ORMAN MAHKEMESİNDE (Çok güzel bir oyun - Ücretsiz)

04/05/2011 09:54:00

Evet canım biz oraya geleceğiz kesin.

Nihancım babamız hariç ailece çok seviyoruz gezmeyi.:))) Babamız zoraki geliyo bizimle:)))) Ben  ikinci çocuğu doğururken Oğuzdan ilgi alakayı kesmeyeceğime söz verdim.Çok yorulsam da sözümü tutuyorum.:)))

Senin her gezme tozma yazında yaw diyorum karşıya mı geçsem ne güzel yerler var diye iç geçirmedim değil.Şimdilik karşıya oyun grubu buluşmalarımzda geçiyoruz:)))

Ben her ay sonunda araştırırım ve hafta sonlarım planlıdır.Plan olmasa Forum istanbuldayımdır kesin :)))))

24 Nisanda Kanka Balonlarına gidecektik ama bu şenlik daha hoşuma gitti.

16.04'de de ÇEngelköyde 3.ministar şenliği var oradada olacağız

04/05/2011 10:24:00

Aynı aynı bizim beyde! zorla geliyor gerçi mecburen geliyor bende araba yok çünkü onu şoför olarak kullanıyorum :)) bende önceden planlıyorum mutlaka yoksa boşa geçiyor gün.

3.ministar şenliğini bende gördüm internette ama onu Green Park Otel Bostancıda diye biliyorum Çengelköyde olanın linki varmı sende?

Çocuk şenliğine 23.Nisan'da gitmeyi düşünüyorum ben senin o gün için başka planın mı var?

04/05/2011 10:55:00

Bu konuda aynıyız canım:))))

Oğuz Cumartesi günleri müzikli oyun grubu var oraya gidiyor tatlım 23 nisanda son günümüz.O yüzden pazar günü katılacağız .

Bende şenlik çok olduğu için karıştırdım:)))

Mini Star 16 sında

Çengelköy 30 nisanda hemen gönderiyorum

http://www.nurturia.com.tr/groups/thread/be62623f-af6c-43ce-b51d-9eab004562c3/1/cengelkoy-cocuk-senligi(ucretsiz)-30-nisan-2011-cumartesi

Sende benim gibisıkı takipçisin :)))))

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...