bursada çocuk dotoru

Ynt: bursada çocuk dotoru

11/18/2011 16:29:00

Bizde çekirge karagöz yanındaki Melek Günere gidiyoruz. Memnunuz, eşimin ablasıda 2 çoçuğunuda  oraya götürmüş çevremdeki bir çok arkadaşımda melek hanıma gidiyorlar.

11/18/2011 16:44:00

kesinlikle çekirge doruk ve gönen çelebi:=) nam_ı diğer google gönen :D

12/23/2011 16:11:00

merhaba arkadaşlar ben siteye yeni üye oldum. birçok çocuk dr is mi verilmiş özellikle pedmer deyince bende yazmak istedim ordaki dr timura ve orhana bende gittim hatta cenk diye başka biri var onada gittim kesinlikle sadece para kapmaya çalışıyorlar aynı testi bize 1 saat arayla 2 dr yaptırdı 1 serum takıldı 200 tl aldılar pedmerde onları sağlık bakanlığına şikayet edicez ve hiçbir müdahale yapılmıyor yıldırım dorukta fatih gök var kesinlikle tavsiye ederim verdiği ilaçlar aynı gün etkisini gösteriyor

12/23/2011 16:11:00

merhaba arkadaşlar ben siteye yeni üye oldum. birçok çocuk dr is mi verilmiş özellikle pedmer deyince bende yazmak istedim ordaki dr timura ve orhana bende gittim hatta cenk diye başka biri var onada gittim kesinlikle sadece para kapmaya çalışıyorlar aynı testi bize 1 saat arayla 2 dr yaptırdı 1 serum takıldı 200 tl aldılar pedmerde onları sağlık bakanlığına şikayet edicez ve hiçbir müdahale yapılmıyor yıldırım dorukta fatih gök var kesinlikle tavsiye ederim verdiği ilaçlar aynı gün etkisini gösteriyor

12/25/2011 17:55:00

Acıbademde Sabahat hanım,, Konurda  Feryal bey çok iyi.. bir de dörtçelik çocuk hastanesinden ayrılıp özel klinik açan Ahmet Memeşa var... bu üçünden çok memnunuz biz..

12/25/2011 18:10:00

ahmet beydenmı o gastrolog yıllardır cocuk bakmıyordu....ama dılı ıyıdır

12/25/2011 18:11:00

hanımlar lutfen ozelde paranıza kıymayın onun yerıne benım nöbetcı oldugum gun arayın benı tum branslarda yardımcı olayım bende saglıkcıyım ve ınanın bursa ozel dr ve ozel hastane olarak cok gerıde ve ıyı bır dr yokk

12/25/2011 19:00:00

teşekkürler duygucum sağolasın..inşallah doktorlara ihtiyacımız olmasın ama eğer olursa  uğrarım yanına ... 
büyük oğlumu uzun süre sabahat hanıma götürdüm.. çok önemli branş gerektiren bi rahatsızlığımız da yoktu çok şükür..  ali çınara da onunla başlamıştık ama bi rahatsızlıktan dolayı Ahmet beyi önerdiler ona gittik yaşı doluncaya kadar  evede çok yakındı muayenehanesi.. o başka bi yere taşıdı kliniği sonra..  feryal beyi de bi deneyelim diye başladık sonra memnun kaldık... şimdi  grip gibi durumlarda ona gidiyoruz evimize de çok yakın olduğu için daha da iyi oldu.. arada sabahat  hn arada feryal bey takılıyoruz işte... ama sonuç olarak hepsindende memnunuz biz... çocuklara yaklaşımları da çok iyi.. bide o yönü var.

12/25/2011 19:05:00

geçenlerde büyük oğluma sağlık raporu lazım oldu..kalp kontrolü falan.. detaylı yaptıralım dedim..   çocuk kardiyoloji her yerde yok .. sizin orda evrim hanımı önerdiler ona geldik.. çok ta güzel ilgilendi yağızla..hatta ben ilgisini şaşkınlıkla izledim...ultrason ekg falan sewgiyle yaklaştı sizin ekibinizde...  bak seni daha önceden tanısaymışım kesin uğrardım...  neyse bi dahakine...

kısaca demek istediğim gerçekten önemli bi rahatsızlık çıktığında kimse özeline devletine bakmıyor zaten.. en uzmanı en tecrübelisi nerdeyse oraya gitmeye çalışıyoruz işte...

Allah çocuklarımıza hastalık vermesin... hasta çocuklarımıza da bi an önce şifa versin...

12/25/2011 20:37:00

chep çocuklarımızı aynı dr lara götürüyoruz :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
"BURSA" lı Anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...