bursada çocuk dotoru

Ynt: bursada çocuk dotoru

12/26/2011 14:54:00

belkide muayeneyi beklerken karşılaşmışızdır ama bak tanışmak buraya kısmetmiş ;)

12/26/2011 16:29:00

evet belki de :)) ben gerçi Feryal beyde pek beklemiyorum, evime çok yakın hemen 5 dk önce gidiveriyoruz :)

12/26/2011 16:54:00

arkadaşlar pedmer diye bir merkezin varlığından şuan haberdar oldum,nasıl duymamışım şaşırdım yani.biz de fsm bulvarda aygün küçükerdoğana gidiyoruz.yapı olarak mesafeli bi dr ama iyidir.şimdi mudanya yolunda açılan yeni plazaya taşındı.

12/26/2011 19:33:00

biz de öyle ama yinede 5 dk da olsa bi bekleme süresi oluyor.. hatta yarın sabah yine ordayız...  ikisi de hasta benimkilerin. feryal bey diyor zaten,,sizinle ne kadar sık görüşüyoruz diye:))))

12/26/2011 19:36:00

yaa :( geçmiş olsun. Bayılıyorum ben Feryal bey e, ilk zamanlar ne getirip duruyorsunuz her ay bu çocukları diyordu :) Ben de artık rahatladım, eskisi kadar sık gitmiyoruz, 3 günü geçen ateş olursa ya da çok öksürük falan olursa gidiyorum.

12/26/2011 21:23:00

TEŞEKKÜR EDERİM CANIM..  ben de antibiyotiklik olmadan gideyimdiyorum işte herseferinde.. bizim abi büyük tabii 3.sınıfa gidiyor.. o okuldan kapıyor  eve getiriyor ufaklığı hasta ediyor.. böyle tetem bana ben teteme durumu sürüp gidiyor işte :)))  

01/02/2012 20:28:00

Pedmerdeki cenk beye rota aşısı icin götürdüm,herhangi bir tedavi yapmadı tabi ama konuskan bir doktor, söyledikleri insanı tatmin ediyor.

dörtçelik Fisun Aydemir e 4 gunlukken sarılık icin götürdük ve oranın en iyi doktoru olduğunu söylediler.. Ayrıca kardiyolog soner beye götürüyoruz, kontrole çağırıyor, randevu alıyorum, gidiyorum 5 dakika bile beklemeden içeri giriyoruz. Oğlum hasta olsa yine fisun Hanım'a götürürüm..

Ynt:Bursada çocuk doktoru

01/05/2012 18:10:00

Oğlumuz doğduğundan beri Anadolu Hastanesi Dr.Orhan Dengiz'e gidiyoruz gayet de memnunuz tavsiye ederim

01/29/2012 10:46:00

Yıldırım doruk'ta Fatih Gök. Son derece titiz bir doktordur. Ben doğumu Acıbadem'de yaptım. Orada ilk muayenesi ve iki hafta sonraki kontrolü yapıldı. Herşey yolunda solunum ve dolaşım muayenesi normal dedi doktor bey. Ben ve eşim de doktor olduğumuzdan tıbbi açıklamasını da yaptı 'merak etmeyin üfürüm falan yok' dedi. Sonraki takibimizi eşimin çalıştığı hastane olduğu ve oradaki çocuk doktorları arkadaşı olduğu için Doruk'ta yaptıralım dedik. Fatih muayenesinde hemen üfürümü saptadı (çünkü acayip dikkatli dinler kalbi ve akciğeri). Masum üfürüm büyük olasılıkla ama içimiz rahat etsin, bir eko yaptıralım dedi. Dörtçelik'te Dr.Evren hanım eko'sunu yaptı, o da harika bir doktor, amerika'da ihtisas yapmış, hatta şu anda doçent, mecburi hizmet için dörtçelik hastanesinde..Neyse sonuçta masum bir üfürüm çıktı ama öyle olmasaydı ve doktorumuz Fatih olmasaydı belki çok geç kalınacaktı tanı koymada..O yüzden gönül rahatlığıyla Fatih Gök'ü tavsiye edebilirim..

02/02/2012 07:31:00

fatih beyin methini çok duydum.yakın bir arkaaşım 2 çocuğunu da hep ona götürüyor.
ben mi:)

hiç özel dr agitmek gibi bir niyetim olmadı ki.aşıları sağlık ocağında yapılıyor.hasta olduklarında aile hekimi görüyor.

küçük kızımı evet 1 kere osmangazi tıpa ilhan beye götürmüştüm.bin defa da pişman olmuştum.minnacık çocuktan kan aldılar.alana kadar damar yolu bulamadılar.

ben 48 saat ateş sürmedikçe dr hastane koş koş olayına gıcığım.

hele özel dr lara ayrı gıcığım:)))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
"BURSA" lı Anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...