bursada çocuk dotoru

Ynt: bursada çocuk dotoru

02/08/2013 14:13:00

deryacım acıbadem'de sabahat hanım iyi, bir kaç kez gittik ama muayene ücreti biraz fazla acıbadem'in..yıldırım doruk'ta fatih gök bizim asıl doktorumuz, ondan da çok memnunuz, acayip titizdir, ilgilidir

02/08/2013 14:16:00

Sabahat hanım bizim de doğum dr umuzdu, ben de severim onu. O zamanlar sağlık sigortamız vardı. Fatih Gök de aklımda gerçi çok ters bize orası ama mecbur bulamazsak ona götüreceğim.  Teşekkürler :)

Bana yakın olması iyiydi, kimseye ihtiyaç duymadan kendim götürüyordum da o bakımdan çok kötü oldu.

02/08/2013 14:22:00

derya bak çekirge doruk'ta gönen bey de iyi diyordu merve..onların doktoru. o da aklında olsun, daha yakın olur size..

02/08/2013 14:32:00

Aaa evet gönen çelebi, tamam bak o da olur.

03/12/2013 22:08:00

kesinlikle çok vasat biyer.tam 5 ay boyunca bebeğimi pedmerde zafer beye götürdüm herşey güzeldi ta ki ilk hastalığımıza kadar,bebeğim hastalanıp doktoru aradığımda nöbetçi arkadaşı sinan bey olduğunu söyledi gittik kan testi vs.. sinan bey teşhis koyamadığını başka kuruma sevk edeceğini ve en acızı bir hekimin görmesinde fayda olduğunu söyledi.hastalık devam ettiği için zafer beyi aradığım 4 gün boyunca bizi başından savdı. yeni doktorumuz kaşif önderle bu esnada tanıştık daha hastası değilken aradığımızda gecenin bir saati yarım saat içinde hastaneye geldi ve bebeğimizi iyileştirdi.ayrıca pedmerde yapılan kan,idrar,gaita testlerinin hiçbir geçerliliği olmadığınıda bu esnada öğrendik tamamen para tuzağı cocuğunu seven bu kurumdan ve doktorlarından uzak dursun derim.çok şükür biz yol yakınken anladık.

03/12/2013 22:37:00

Hic gitmedik ama Pedmerin gerekli gereksiz tahlil istedigini ben de duymustum. Bizim de ilk drmuz Fatih Gok'tu 6ay boyunca aylik kontrollerimizde ona gittik memnundukta. fakat 6. ay sonunda ilk hastaligimizda ulasamadik kendisine. o gun icin onemli bir kriterdi bu. her ay gittigin doktora ihtiyacin oldugunda ulasamamak. Sonra Cekirge Dorukta Soner Sarmasikla tanistik. ve cok memnunuz ayrica istedigimiz an durumu msj atiyoruz ve cok kisa surede geri donus yapiyor.

03/12/2013 23:14:00

Acıbadem İbrahim Bey .Harika bir doktor cocukla cocuk oluyor .Muayeneler oldukca sakin gecıyor.Ayrıca ne dediyse cıktı.İlac yanlısı asla degil.Ebeveynın tedirgın oldugu kaygı duydugu her konuda yatıstırıcı bilgilendirici.Kısmı olarak sehir degistirdik ancak her Bursa donusumuz İbrahim Bey'e kontrolle baslıyor...

Aynı hastanede Bülent Beydi ilk doktorumuz 1 yasa kadar surekli ona goturduk .Genc ama çocuklara ilgisiz bir doktor .Her gidiste kızım aglamaktan harap oluyordu.Bir kac eksik seyde uygulattı demir ve d vitamini,bıngıldak acıklıgı hkn.da asla bir ferahlatıcı yada bilgilendirici bir yorum alamadık.Kısacası agzından kerpetenle laf al .Çocukla konusmadan drekt muayene ...Son tercih bu doktor olmalı ....

03/13/2013 07:10:00

merhabalar,
bizde acıbademde doğum doktorumuz bülent beye götürüyoruz oğlumuzu..hatta doğacak kızımıda ona götürmeyi planlıyorum..evet önceleri biraz az konuşuyordu ama daha sonra sorduğum her soruya çok güzel yanıtlar aldım..en en önemliside gecenin bir vaktide olsa aradığımda ulaşabiliyorum..hiçbir sıkıntı yaşatmıyor bize..hastanede de yatışlardada çok yardımcı oldu..teşhislerine tamamen güvendiğim bi doktor..kesinlikle tavsiye ederim.

03/16/2013 21:40:00

Acıbadem de ilk cocuk doktorumuz mesut Özeldi biz cok memnun kaldık bi dönem hast ayrıldıgı için sebahat hn a gittik,görünüşte cok anaç sevgi dolu gözüksede kızımın hastalıgının pazar gününe denk geldiği bir gün telefonda zor ulastık kendısıne.çok da önemsemedi ki kızım 6. gün diye çok duyulmamış bir rahatsızlıga yakalanmıs sonradan öğrendik.en son ibrahim beye gittik ve bizde gerçekten cok memnun kaldık.

03/21/2013 23:39:00

Çekirge Doruk Erdoğan Yüzkollar. Biz bir kaç doktordan sonra kendisine başladık çok memnun kaldık. Hastasıyla çok ilgili ne zaman istesek ulaşabiliyoruz, acil durumlarda hiç beklemedik. Hatta kendisi arayıp ufaklığın durumunu soruyor..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
"BURSA" lı Anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...