ev tipi ana kucağı

05/10/2011 13:57:00

merhabalar
ev tipi ana kucağı olarak kullandığımız sunny baby alya ev tipi anakucağından çok memnunum arkadaşlar epeydir yatak olarak kullanıyoruz ayak ucuyla sallanıyor çok hafif ve ucuz fiyatlı şurdan bakabilirsiniz
http://www.minikbaby.com/pinfo.asp?pid=1817
ben burda c rengini kullanıyorum çok canlı ve güzel

Ynt: ev tipi ana kucağı

05/10/2011 23:01:00

ben ev tipi ana kucağı kullanmadım. bir arkadaşım uyarmıştı, bebek dönemeye başladıktan sonra hiç bir anlamı yok hatta tehlikeli demişti. bebişlerin 3 buçuk-4 aylık dönmeye başladıklarını düşünürsek, kısa süre için gereksiz bir ürün gibi geldi bana.

05/11/2011 05:12:00

biz de bu üründen ( aynısı değil ama ev tipi anakucağından bahsediyorum ) çok memnun kaldık. ben de tavsiye ederim

05/11/2011 09:07:00

blueberry haklısın aslında ama bu anakucağının kenarları baya yüksek 4 aylık olmak üzere bizim kız ama yüksek geliyor kenarları hala ayrıca bu anakucağını oturur pozisyondada kullanabiliyorsun kemeri var

05/11/2011 11:47:00

Ben Chicco Rahatla ve Oyna (relax and play) anakucağı kullandım. 2 çocuğumda da neredeyse 1 yaşına kadar kullandım, artık kısa da çok nadir kullanıyoruz, temelli emekliye ayırıyoruz.

Tepe tepe kullandım.

Her zaman kemerledim, gerektiğinde salladım, yeri geldi sabitledim.

Benimkinin en güzel özelliği sırtının ayarlanması, isterseniz dimdik koltukta oturur gibi de oturuyor, isterseniz yatak gibi dümdüz oluyor.

Birkaç foto ekliyorum. İlk fotoda tam yatık değil, daha da yatıyor, ikinci fotoda da tam dik değil, daha dik olabiliyor.

05/11/2011 11:48:00

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Her Türlü Bebek/Çocuk Eşyası Tavsiyeleriniz

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...