22 Mayıs çakırlarda yemece,içmece

Ynt: 22 Mayıs çakırlarda yemece,içmece

05/19/2012 08:40:00

tamamdır çarşambaya da şimdilik meteor düşmeyecekmiş..=) 

saat ve buluşma yeri tamam lakin hangi mekana gideceğimizi de kararlaştırmalıyız..
biz köyüme gidiyoruz;gözlemeler şahane ama çocuklar için güzel oyun yeri yok..paşa sofrası mı ne var;oranın oyun parkı, kahvaltısı güzel fakat gözlemesi feci biraz da pahalı..bi de onun yanında ayşe bacı mı bişi varmış onu önermişlerdi..denemedim bilmem..

05/19/2012 08:48:00

biz sürekli gidiyoruz ama inanırmısnız bilmem isimlere hiç dikkat etmiyorum. en sonda irfanın yeri diye bir yer var orayı çok seviyorum o yüzden aklımda servisi hızlı ama pahalı her seferinde gözleme hariç biz kaşarlı bazlama yeriz 4 kişilik bir aile kahvaltı sonrası 70 tl öder çıkarız biz baya bir kalabalık olacağımızdan bence biraz fiyat açısından uygun bir yere gitmek lazım.

zaten yağmur yağmazsa çardağa gerek yok diye düşünüyorum bahçede masalara oturmak lazım  çocukları takip daha rahat olur ama yağmur yağarsa hepimizi alacak bir çardağa yakın oturmak lazım. eğer yer açısından karar veremezsek oraya gittiğimizden baştan başlayarak bakına bakına gideriz gözümüzün kestiği yere otururuz.

Birde 4 arabada bir problem yok değil mi? malum şuan kimsede problem çıkmazsa 11 kişiyiz ve anca sığarız. (oto koltukları yüzünden arabalara 3 er kişi alabiliriz tahminen.) 

05/19/2012 09:35:00

bende ki araç tamam..=)

05/19/2012 09:42:00

uncalı mezarlığı ters değilmi çakırlar a antalya özürlüsü olarak ben ve yeşil anne bayındır da oturuyoruz ve çok yakınız...buradan çakırlara gitmek için önce uncalı mezarlığına gidersek tam tersine gitmiş olmuyormuyuz....biz burdan öğretmenevinin karşısına çıksak ordan alsanız bizi:)

bir de benim öğlene dönmem gerek evde temizlikçi olacak o gün ayrıca yeşilannemin de 2 de Dr. randevusu var...ben o yüzden 13:00 dedim...neyse...bulunur bir çaresi:)

05/19/2012 09:50:00

bizde tanıdık diye sürekli kezban yengeye gideriz tam fiyat bilmiyorum çünki bize kıyak geçer hep:)))
ama çok pahalı olacağını tahmin etmiyorum...

05/19/2012 11:41:00

alo bir iki.

bu taraftan gelen yok galiba..zaten kaşık kadar çocukla yağmur çamur uğraşmayayım.

iyice güneşli bir havada ve merkezde olan bir toplantıya katılayım ben.iyi eğlenceler şimdiden.iyi yiyin için:) fotoları da merakla bekliyorum:)

05/19/2012 12:30:00

Arkadaşlar ben aspendosta oturuyorum, çevre yolunu kullanarak uncalıya gidicem, çallı kavşaktan dasgdelen tıpın arkasındaki 1e1 önündende remlevebiz'i alıcam öğretmen evinin ordanda geçebiliyorum ama araçta 2 kişi olacağından 2 kişi sığmamız zor olabilir çünkü birde oto koltuğu var yağızın. Yani nası yaparız bilmiyrum. başka arkadaş varmı o taraftan gelen salıya kadar yazsın herkesde bi çaresşne bakarız.

05/19/2012 12:32:00

benim araçta da sorun yok, ama benim malum babamdan dolayı haber bekliyorum, her an çağrılabilirim, babama destek olmak amaçlı, yada kızların sağlık problemleri dışında takipteyim, ama son dakika golü atarsamda beni artık affedin, :)

05/19/2012 19:23:00

arabada problem yok, tuce gibiyim. son dakika golü bir hastalık cıkmazsa iyiyiz. lakiiinn, hem bennu hem de doga olacak arabada. yani 2 anne-cocuk alabilirim ben. 3. yu alırsam dogayı kucagına vermem gerek, (yani cocuksuz olmali onde oturanin oyle biri de bizim grupta yok :)

05/21/2012 13:25:00

tuçe ve esra sizlere sesleniyorum,yeşilannem ve beni bayındırdan almak için hankınız talipsiniz...biliyorum ikinizde çok istiyorsunuz bence kura çekelim:))darılmaca yok..ayrıca bu güncelleme konuyu gündemde tutmak içinde yapılmıştır bilginize...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...