22 Mayıs çakırlarda yemece,içmece

Ynt: 22 Mayıs çakırlarda yemece,içmece

05/22/2012 18:50:00

Aslında biz de yol üstü bir yere gelebilirz. Sen ne taraftan geleceksin seda?

05/22/2012 18:50:00

haydı pismillah,ada bozuk atmassa ordayım,yoksa arar bildirirm esra'ya da..doğa da mı hasta,bu dönek antalya ikliminden yamulduk ya=/

05/22/2012 18:57:00

biz de ısparta ya gidip geldik..ancak oturdum pc nin başına..

şimdi ben uluç ta oturuyorum.uncalının altında..bayındır dediğiniz yer hedef ecza deposunun ora mı..bize yakın değil sanırım,yine de organize olursanız gelir alırım sizi..ayşe nerde oturuyor..alabileceklerim varsa yönlendirin..
tuçe, gelemeyeceğine bir üzüldüm, nil e iki üzüldüm..tüh..=(

05/22/2012 19:01:00

ben aspendosta oturuyorum, çevre yolunu kullanarak uncalıya gidicem, çallı kavşaktan dasgdelen, tıpın arkasındaki 1e1 önündende remlevebiz'i alıcam öğretmen evinin ordanda geçebiliyorum ama araçta 2 kişi olacağından 2 kişi sığmamız zor olabilir birde oto koltuğu var yağızın. Yani nası yaparız bilmiyrum.  genede biri diğerinin kucağına oturursa bir nebze.

05/22/2012 19:02:00

gambille evet hedef ecza deposunun orası. aslında biz meltem kavşağına da gelebiliriz ama sana çok ters görünüyor. hiç yormayalım seni teklif için sağolasın :)

05/22/2012 19:03:00

seda tamam biz bir yolunu buluruz.teşekkürler

05/22/2012 19:36:00

bugün oğlum geç uyudu erken uyanamazsa gelemem. ama uyanırsa 9.45 e kadar mezarlığın önünde olağım.  oraya kadar minibüsle geleceğim yakın sayılırım. geleme<sem denizin teli var bende haber vereceğim.

05/22/2012 19:47:00

afet ve feyzan,
daha simdi fırsat bulabildim, doga yeni uyudu ve ben yenice mesajları okuyorum. dilerseniz sizi de denizle bulusma yerimizden alabilirim. hangisi kolay olur bilemedim? sabah 9 gibi konusalım, durum netleşmiş olur. dogayı yanıma almazsam sizin oraya da gelebilirim. biliyorsun doga arızaya baglıyor araba yolculuklarında genelde..
sabah konusalım.. (bu arada cocukları ne yaptınız? cınar krese gider de, tentene de babası mı bakacak?)

05/22/2012 20:51:00

evet çınar kreşe,keremege babaya...9:45 de uncalı mezarlığında olacağız...orada  müsait olan  arabalardan birine bineriz...ii geceler...

05/22/2012 20:55:00

bu çocuksuz buluşmamı yoksaa:) benmi kaçırdım o kısmı

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...