22 Mayıs çakırlarda yemece,içmece

Ynt: 22 Mayıs çakırlarda yemece,içmece

05/24/2012 15:58:00

hepsi uyar..pizzacı da 10 tl deil mi..bu arada fotolar şahane esra..=)

05/24/2012 16:02:00

5 tl sınırsız orası,10 tl bişey yemessen fıyatı=)

05/24/2012 17:05:00

Selammm

bugün çok yoruldum annemi tıp'a götürdüm kolonoskopi yaptılar bağırsaktan parça falan almışlar geldiğimizde Yes'le attık kendimizi yatağa. kalktık yemek yaptık yedik derken bu saati bulduk :) 
Hepinizin kandilini kutlarım arkadaşlar :)
bu pastane de hemen demek yol bulmak istiyor neden paralı olmuşki.. Neyse gene bizi pizzacı paklar sanırım ama yeni yerlerde bulmak lazım sık gidersek bayıcak gibi, birde kış'a çocuklar sıkılacaklar.
Ben her yere uyarım yeterki şu gün şurdayız densin yalnız hafta sonu uyamam bu cumartesi kadın gelicek ve hafta sonuda eşimle bişiler yapıyoruz. Hafta içi her şeye ve her yere uyarım.  
Bu arada Esra fotolar süper ama bu sefer herkese teşekkür etmek lazım fotoğraf makinası ortalık malı gibiydi eline geçiren çekti :)) çook beğendim :))

05/25/2012 08:03:00

Koyun koyun sız boyle harıka resımlerı bız gelemeyenlerı catlatın ask olsun yaaaaa:(((
resımlerde mekanda kucuk yavrularda harıkaaaaa bayıldımmmmm.hele o sofranın guzellıgı agzımın suları aktı valla:)))
nedır bu mekanın adı kızlar?cok gusell fıyatları nasıldı bırde ?

05/25/2012 08:11:00

kaçırdık beles oyun alanını desenize,

05/25/2012 08:28:00

paşa kır evi, mi neydi, fiyat da yedik ictik, adam bası 15 tl ödedik..

05/25/2012 17:07:00

bendeki fotoları da yüklemek istiyorum da nasıl?du bakiimmm picasa yapabilecek miyim?

05/25/2012 17:36:00

olmamış feyzan açılmıyo hiç birşey :)

05/25/2012 17:43:00

Bir de ben bir şey söyleyeceğim. Bence fiyat kesinlikle makuldü. Ama yine de kişi başı 15 tl için hazırlanan kahvaltı kesinlikle yetersizdi. Mesela biz geçen sene toplu halde kahvaltıya gitmiştik nurti anababalarıyla. Kişi başı yine bu civarlardaydı ama hazırlanan kahvaltı kesinlikle inanılmazdı. Daha önce kaç kez serpme kahvaltı yedim ama ilk kez bu kadar vasat bir kahvaltı yedim.  :)))))))))))))))))))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...