MELİHECE...ECE,MİZİN GÜZEL ANNEMİZİN BİRİCİK KIZI..NAZIN..DOĞUM GÜNÜ:)))))))))

Ynt: MELİHECE...ECE,MİZİN GÜZEL ANNEMİZİN BİRİCİK KIZI..NAZIN..DOĞUM GÜNÜ:)))))))))

01/17/2013 13:35:00

Oooo Nazcımmmmmmmmm sen de mi kobacan olduuuunnnn.Nice mutlu yaşların olsun.Aydınlık bir ülkede özgürce düşünerek büyü ve yaşlan canım benim ( bugünkü güncele attım taşı ehuehuuu) 

Seni de kutlarım Ece'cimmm.Birlikte huzurlu sağlıklı ve mutlu bir ömür diliyorum kuzun ve tüm ailenle...

Ynt: MELİHECE...ECE,MİZİN GÜZEL ANNEMİZİN BİRİCİK KIZI..NAZIN..DOĞUM GÜNÜ:)))))))))

01/17/2013 13:41:00

başak

demay
burcum

çok teşekkür ederim güzel dileklerinize

01/17/2013 13:43:00

nazcım mutluluklarla dolu saglıklı uzun bır omur dılerım sana ıyıkı dogdun dogum gunun kutlu olsun operım cok cok ıkınızıde:))

01/17/2013 14:48:00

Ecem Ecemm canım Ecem..

Güzel arkadaşım kalbi güzel yüregi güzel arkadaşım..

Görmeden sevdigim görmeden canım diyebildigim...

Her zaman bana destegiyle iyi anımda kötü zamanımda yanımla olan en sıcak dost...

İYİ Kİ DOGURMUŞŞSUN KIZ:) iyi ki dogurdun da tanıdım seni..

Güzel bir ömrün olsun NAZ'IM saglıklı mutlu huzurla büyüdügün bir yuvan mutlu bir ailen olsun sana hep destek olan annen babanla ömür boyu huzurlu ol... 

anneciğini ve seni çok seviyorum:)

01/17/2013 15:02:00

Naz' ın doğum günü kutlu olsun, anneciği de heeeep mutlu günlerini görsün inşallah

01/17/2013 15:22:00

nuray:))

ceydammmmm:)
tülay:)
hepinize cooook cok teşekkür ederim:) 
iyi ki varsınız:)

01/17/2013 15:33:00

canım ecemmm anneliğinin ilk yılı kutlu olsun ne zor zamanlar geçirdin bugüne kadar.. ama bak 1 yaşında oldu kuzumuz :) artık büyüdü bebek değil ve bunu birlikte başardınız :))

Allah naz kuzuya sağlıklı uzuuunnn ömür nasip etsin, güzel bir geleceği olsun, anne ve babasıyla inşALLAH.

sizi seviyoruzzzz

sarp, isimsiz bebiş ve anneleri :))

01/17/2013 15:51:00

Nice güzel günlere, nice güzel yaşlara Naz'ım..

İyiki doğdun anneni ve babanı mutluluğa boğdun..

Ailenle ve kızınla birlikte nice güzel senelere Ece..

01/17/2013 15:55:00

iyi, güzel, sağlıklı, huzurlu nice senelerin olsun Naz'cık:) sağlıkla büyü kocaman kız ol anneni aileni hiç üzme inşallah.. Kızının hayırlı günlerini gör ececim. sevgiler,

01/17/2013 15:57:00

canım
arkadaşım
kuzum
ecem
nazımın biricik annesi
anneliğin ilk yılını bitirdin
ağzınızın tadı hiç bozulmasın
nazımı çokkkk öperim
iyi ki doğmuş

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...