MELİHECE...ECE,MİZİN GÜZEL ANNEMİZİN BİRİCİK KIZI..NAZIN..DOĞUM GÜNÜ:)))))))))

Ynt: MELİHECE...ECE,MİZİN GÜZEL ANNEMİZİN BİRİCİK KIZI..NAZIN..DOĞUM GÜNÜ:)))))))))

01/17/2013 16:05:00

nice yaşları olsun prensesin:)

Ynt: MELİHECE...ECE,MİZİN GÜZEL ANNEMİZİN BİRİCİK KIZI..NAZIN..DOĞUM GÜNÜ:)))))))))

01/17/2013 16:58:00

sevdikleri  ve sevenleriyle birlikt nice mutlu yıllara naz bebeğe...

01/17/2013 20:23:00

nazcım,annen ve babanla nice güzel yaşların olsun,hep mutlu ol:)

01/17/2013 20:26:00

fıstığım sende kocaman abla oldun demek.senin ilk yaşını,anneciğininde ilk annelik yılını kutlarım.

rtük amca izin versede arada güzel yüzünü görsek:)

öpüyorum çok

mussmutlu yıllar:))) :P

01/17/2013 20:32:00

İyiki doğdun güzel kuzum doğum günün kutlu olsun sevdiklerinle nice güzel yıllara.. Ecemmm seninde anneliğinin ilk yılını kutlarım:) öpüyoruz sizi...!

01/17/2013 20:35:00

Naz Ece'nin güzel gülü iyki doğdun:) bir ömür sağlık, huzur, mutluluk diliyorum Allah ' tan. BAHTIN HEP AÇIK OLSUN

01/17/2013 20:56:00

Naz yeni yaşında yayınlanan fotoğraflarına yetişebilmeyi umut eder, sana  musssmutlu yıllar dilerim ((:

Ece anneliğinin ilk yılı kutlu olsun, sağlıkla ve sevgiyle geçireceğiniz bir yıl olsun (:

01/17/2013 22:53:00

Canommmmmmmm ececimmm minnak kuzu iyiki dogdun canimmm

01/17/2013 22:54:00

Ecemmm seninde anneliginin ilk yilini kutlarim :) naz yazacagima yukaridada ece yazmisim yeni fark.ettim :)))

01/17/2013 22:56:00

İyiki doğdun Naz kuzusu :) yüzün gibi güzel yaşların olsun inşallah

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...