MELİHECE...ECE,MİZİN GÜZEL ANNEMİZİN BİRİCİK KIZI..NAZIN..DOĞUM GÜNÜ:)))))))))

<1234>

Ynt: MELİHECE...ECE,MİZİN GÜZEL ANNEMİZİN BİRİCİK KIZI..NAZIN..DOĞUM GÜNÜ:)))))))))

01/18/2013 06:53:00

Nice mutlu yaşlara prenses Naz.:) Anneliğinin ilk yılı kutlu olsun.

Ynt: MELİHECE...ECE,MİZİN GÜZEL ANNEMİZİN BİRİCİK KIZI..NAZIN..DOĞUM GÜNÜ:)))))))))

01/18/2013 07:50:00

Nice senelere prenses..  Anneciğinle, babacığınla, seni seven herkesle geçireceğin saglıklı, mutlu, huzurlu, başarılarla dolu upuzuuun bir ömrün olsun inşallah:)) Ece ciimm anneliğinin ilk yılını kutlarımm.. Çok çok öperiimm:))))

01/18/2013 13:12:00

nice mutlu yıllara naz kızıma iyiki doğdu iyiki tanıştık ececim nice mutlu sağlıklı uzun ömrü olsun prensesimin seninde anneliğinin ilk yılı kutlu olsun cnm nice nice doğumgünlerini hep birlikte burada kutlarız ınş. görüşmek üzere duru ve ben sizi kocamannn öpüoruz :)

01/18/2013 13:38:00

canım arkadaşlarım iyi ki varsınız hepinize binlerce defa teşekkür ederiz. her zaman yanımızda olun olur mu:)

01/18/2013 14:02:00

Naz bebek dogum gunun kutlu olsun. Yuzun hep gulsun. Annene babana hayirli bi evlAt olursun insallah. Ececim seninde anneligin ilk yili kutlu olsun.

01/18/2013 14:55:00

nice mutlu yaslari olsun,omru uzun bahti acik olsuuun,iyiki dogmussun Naaaz!

01/18/2013 16:36:00

oyyyy ben nasıl atlamışım naz'ımın doğum gününü.nice mutlu,huzurlu,sağlıklı yılları olsun inşallah.iyiki doğdun naz,iyiki ailene neşe,huzur,mutluluk getirdin.nice yaşların olsun inşallahhhh

01/18/2013 22:03:00

geçen sene bugün sayılı saatler sonra dünyaya geldin meleğim nasıl heyecanla bekledik seni maailee :) hastanenin koridorlarını inleten sesini keyifle dinledik her anını elimizden geldiğince kaydettik her şey dün gibi aklımda :) senin gelmene biz çok sevindik nazım inşallah sende ömrün boyunca doğduğuna hiç pişman olmazsın adı gibi nazlı kuzum benim seni çok seviyoruz iyiki doğdun iyiki bizimlesin birlikte nice nice senelere...

01/19/2013 23:35:00

hepimize kızıma ve kendim adına binlerce kez teşekkür ederim iyi ki arkadaşımsınız:)

01/20/2013 07:34:00

Ben de ben deee kutlarim dogum gununu Naz'in... sevgiler :)

<1234>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...