uykusuz geceler

11/07/2012 06:22:00

oglu 8 aylık ve gecelerı gaz sebebıyle cok uyanıyor..
uyanınca emzırıyorum, emerken bı ufacık pırt yapıyor uyuyakalıyor. tabı daha ıcerde fazlası olunca bı sure sonra tekrar uyanıyor...
ne yapıcagımı sasırdım .hacı yatmaz  gıbı olduk vallla.
bu kanuda tecrubesi olan , bı bıldıgı olan , bı yontemi olan varsa lutfen cevap yazsın...

Ynt: uykusuz geceler

11/07/2012 10:18:00

gazdan olduğuna emin misin?diş de olabilir..

gazdan olduğunu düşünüyorsan rezene çayı içirebilirsin.

11/07/2012 10:56:00

tatlı elma yagı deneyebilirsin. cok az ayak tabanına sürdüğünde rahatlatıyor. benim kızımda işe yaradı ama oğlum daha gazlıydı Dr umuzun verdiği prebiyotik kullanıyorduk gaz sorunumuz ortadan kalktı siz de danısarak boyle bir şey kullanabilirsiniz

11/07/2012 11:38:00

gece emerken gaz cıkarınca rahatladıgı ıcın gaz dıye yorumluyorum.ama dısımız de henuz cıkamadıgı ıcın onun da etkısı olabılır tabı..
bende acı elma yagı suruyordun karmına ve ayak altlarına aralarında ki fark ne acaba...
eliz_emir prebiyotik demıssın bıraz acarmısın??bende aylık kontrolde doktora sorayım??

11/08/2012 07:55:00

elma yağı ikisi de aynı gaz için. marka vermek yasak mı bilmiyorum ama toz halinde prebiyotik benimkiler hiç ememedikleri için ben sabah mamalarına koyuyordum tuvalet ve gazı çok iyi düzenledi. şu an 9 aylıklar 2 ay önce bırakmama rağmen çok şükür hiç gaz problemi yasamadık. hatta o dönemde dr gaz damlası da vermişti ama onu bile kullanmadım içime sinmediği için. özelden markasını mesaj atıcam şimdi mutlaka dr una sor tabi.

11/08/2012 07:58:00

dişle ilgili ben de çok sorun yasadım. benim bebeişlerim hep 7 de uyuyorlar sabah 6 ya kadar. sadece ben 3 saatte mama yemeye alıştırdıgım için geceleri uyurken mama veriyorum. ama ilk dişleri çıkarken oğlum 15 dk da çığlık atarak uyandı yanıan gittiğimde hemen uykuya daldı ama her seferinde korkuyla uyanmak kabus gibiydi gerçekten :)) 1 hafta kadar sürdü ama şimdi normal düzendeyiz. üst dişlerimiz patlıyacak ondan korkuyorum :) umarım senin de diş çıkınca geçer canım.

11/09/2012 10:45:00

çok saol ilgine eliz_emir ( adını bılmedıgımden boyle yazdım..) prebiyotıgı mutlaka sorucam dr'a..dün gece acayıp karnı agrıdı sıcak su torbası ile biraz rahatladı. artık diş ve karın ağrısı , gaz hepsi birbirine girdi...en kotusu de acaba baska bı sıkıntısı varda ben mı anlayamıyorum supesı...bu arada marka yazmakta bı sakınca yoktur herhalde...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Uyku Sorunları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...