alıştırma külotu

03/29/2011 11:12:00

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: alıştırma külotu

03/29/2011 13:03:00

Merhaba,
Bizde tuvalet alışkanlığı kazanırken kullandık ama ben çok memnun kaldığımı söyleyemicem.Alıştırma kilodu varken kızım çiş kaçırınca çok ıslaklık hissetmiyordu ve farkına varamıyordu altına yaptığının.Sonra gündüzleri normal kilot giydirdim.1 - 2 sefer altı ıslanınca olayı daha iyi kavradı.Islaklık hissettiği için rahatsız oldu.Sonra biz alıştırma kilotlarını bir süre uyurken kullandık.Size bu süreçte kolaylıklar diliyorum...

03/29/2011 14:08:00

elifazra hangi marka kullandınız, yazabilir misiniz, benim aldıklarım tüm idrarı dışarı sızdırdı

03/29/2011 14:52:00

biz MotherCare'den almıştık...memnunduk. tek sorun biraz dar olmasıydı, neyse ki çok uzun kullanmamız gerekmedi.

03/29/2011 15:35:00

teşekkür ederim

03/29/2011 21:03:00

miraclelife ben pazardan almıştım üzerinde mini damla yazıyor sızdırma gibi bi sıkıntı yaşamadık
tek sorun kızımın ıslaklığı çok fazla hissedemeyip çiş kaçırdığını anlayamamasıydı

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bezsiz Bebek

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...