arkadaşlar hangi hastanede doğum yapacaksınız

Ynt: arkadaşlar hangi hastanede doğum yapacaksınız

10/18/2010 20:42:00

merhaba mrvksm ben de meltem eğilmez hanım'ın hastasıyım hastane ve doktorla ilgili en kısa zaman da sizinle görüşmek isterim.Doktor hanımdan memnunum baştan beri onunla sürdürüyorum hastane nasıl ebeler,hemşireler.Ayrıca bebeğiniz küveze falan girdi mi?çünkü bugün fiyat istedim tel.denormal 1200 dediler sezryan 1900 bu fiyatlarda sorun yok fakat bir gece annenin kalım süresi için 400 bebeğin küvezde kalımı bir geclik ayrıca 1000 tl dediler bu rakamlar beni biraz endişenlendirdi.Sonuçta özel hastene para kazanmak için bebeği küveze almayacakları ne malum v.s v.s gibi konularda sizin tecrübelerinize ihtiyacım var.

10/26/2010 21:05:00

Arkadaslar ben bahcelievler medical parki biraktim,doktordan hic memnun kalmadim(eda koseoglu).simdi gayrettepe florence nightingale'e gidiyorum,nilgun hanima.orada dogum yapan varmi?henuz ucretleri de sormadim.

11/04/2010 18:07:00

merhaba, doğumum mecburi sezeryan oldu, genel anesteziyi tercih ettim . Doktorumdan çok memnun kaldım.  Bebek hemşireleri ve diğer personel çok güleryüzlüler ve herkonuda yardımcı oluyorlar. Bebeğim küveze alınmadı çok şükürki ama hastaneden çıktıktan 2 gün sonra sarılığı yükseldi ve bir gece hastanede kaldık ışın tedavisi gördü kızım ve yaklaşık 400 TL civarında bir fiyat ödedik.  başka sormak istediğiniz birşey varsa yazabilirsiniz. Sevgilerimle!

11/10/2010 06:18:00

merhaba herkese,
Bende çorlu vatan hastanesinde doğum yapıcam kısmetse :)

11/17/2010 20:54:00

ümraniye , afiyet hastanesi gibi gözüküyor şimdilik.. O da doktorum orada olduğu için.. Aslında endişelerim var ,yoğun bakım ünitesi falan varmı acaba vs vs..   Ya da b  şıkkım, erdem hastanesi..

11/21/2010 19:37:00

daha yeni ama çapa medilife hastanesine gidiyorum iyi diyorlar bakalım tayinim çıkmazsa orda kısmetse

11/22/2010 12:30:00

ben hizmet hastanesinde doğum yapmayı düşünüyorum .bir çok kişiden duydum her açıdan mükemmel..

11/23/2010 11:13:00

seddosh cuğum afiyeti düşünüyormuşsun benden tavsiye 100m. ötede erdem var oraya git.. afiyette doğum yapan hiçbir arkadaşım memnun kalmadı.. ben oğlumu çamlıca erdem de görümcemde kızını çakmak erdem de doğum yaptı ikmizde çok memnun kaldık doktorlardan hemşirelerden.. ikiknci bebeğime de erdeme gideceğim..

11/23/2010 12:53:00

bem kadikoy florance nightangale de yapmayı düşünüyorum. doktorum Alin Başgül.. Hastane veya doktor hakkında bilgisi olan var mı acaba?

11/23/2010 14:06:00

arkadaşlar ben de kadıköy şifa nın ataşehir de yeni açılan hast.ni düşünüyorum.. bi fikri ya da önerisi olan var mı?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...