arkadaşlar hangi hastanede doğum yapacaksınız

Ynt: arkadaşlar hangi hastanede doğum yapacaksınız

11/29/2010 10:16:00

Alin hanim benim 20. haftamda ayrintili ultrasonumu yaptı ve değerlendirdi. Pozitif birisi. Ama o zaman gayrettepe fl.night. hastanesindeydi.

12/03/2010 08:27:00

Ankara'da yaşayan arkadaşlar var mı?

12/07/2010 09:30:00

Evet,ben Ankara da yaşıyorum ve HRS de doğum yapmayı planlıyorum.

ankara

12/07/2010 09:52:00

HRS hastanesinin çok ii olduğunu duydum. Ama benim doktorum sadece 3 hastanede yapabiliyor. Bizde güveni seçtik. Ama orda doğum yapan kimseyle konuşamadım henüz.

12/14/2010 19:50:00

Asrel'cim teşekkürler tavsiye için.. sanırım fikir değiştirdim  Hospitalium da düşünüyorum şuan.. Sağlıkla al kucağına bebeğini  inş:)

12/18/2010 18:37:00

Ben de Akay Hastanesinde doğum yapıcam inş. Doktorum Tolga Ecemiş.

12/20/2010 11:14:00

dogum yaptıktan sonra da yazayım..altunizadedeki baskent universitesi hastanesinde 1.5 ay once vajinal dogum yaptım. dogumhane ekibi, doktor, oda, yemekler, dogum sonrası bakım oldukca memnun ediciydi. tavsiye ederim.

02/08/2011 13:13:00

Ben de Ankara'da yaşıyorum ve HRS'de doğum yapacağım inşallah. Zaten doktorum da o hastanede Prof. Dr. Tarık AKSU, çok memnunum kendisinden tavsiye ederim.

02/17/2011 09:25:00

arkadaşlar be de bursa da yaşıyorum..şimdi bahar hastanesin de Zuhal hanıma gidiyorum ama doğum fiyatları çok artmış dediler..bi de bana medical park ta Ahmet beyi önerdiler hem doğum fiyatları da bahara göre çok uygun..bu pazartesi de ondan randevu aldım ona gidicem bakalım..hem medical bahar a göre daha tenha ....Bilgisi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum ..bu konuda çok karasızım..

02/24/2011 09:28:00

şimdilik acıbadem bakırköy bilgisi olan ya da dogum yapan var mı?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...