arkadaşlar hangi hastanede doğum yapacaksınız

Ynt: arkadaşlar hangi hastanede doğum yapacaksınız

02/24/2011 10:58:00

Antalya da olanlar için ben çok uzun süren araştırmalar sonrasında Andeva Yıldız da karar kıldım..:)sevgiler..(önceliğim çok fazla doğum olayının gerçekleştiriliyo olmasıydı,anestezi uzmanı özelliğiydi,yeni doğan bakım ünitesi)

02/24/2011 11:12:00

Mavilale ben araştırmalarım sonucu Jimer'e karar verdim e oraya devam ediyorum.Medical'deki Ahmet Bey'in muayenehanesi evimin önünde ama Ahmet Bey hakkında aldığım yorumlar çok olumlu olmadı.Medical'de doğum öncesi çok terslik yaşamış arkadaşlarım var,beni korkuttu bu.Jimer'de Recep Bey'e gidiyorum,çok sakin,ilgili bir doktor.Orada doğum yapan 5 arkadaşımda memnun kaldılar.

02/24/2011 11:20:00

Acıbadem Bakırköy (bir değişiklik olmaz ise)

02/24/2011 11:21:00

Yaprak sen Acıbadem'de hangi dr gidiyorsun?

02/24/2011 12:25:00

22 haftalık hamileyim..Ankara'da Akropol Hastanesi Dr. Bülent Alp Aydın'da karar kıldım...(2 farklı doktor ve hastaneden sonra:) sağlıkla bebeklerimize kavuşalım inşallallah hepimiz..

02/24/2011 14:07:00

ankara üniv diorum ısrarla :) ruşen aytaç diorummm

02/24/2011 14:07:00

ankara üniv diorum ısrarla :) ruşen aytaç diorummm

02/24/2011 15:11:00

zeynepuslu çok sağ ol canım paylaştığın için..ben bu gün ahmet beye eşimle gittim..ben de en çok methini duyduğum doktor olduğu için düşünüyorum bi de bir arkadaşımın tanıdığı çıktııı..gayet sakin bi doktor..çok farklı şeyler anlattıı..ben beğendim ..eski doktoruma göre öok iyi diğeriresmen moralimi bozuyodu..artık hayırlısı canım bakalım..allah hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin..ben de jimer hakkında pek güzel şeyler duymadım..hastanenin çok steril olmadığını söylüyolar..doğum fiyatlarını da çok abartmışlar 10 bin tl den bahsediyolardı duyunca şoka uğradım...

02/24/2011 15:11:00

zeynepuslu çok sağ ol canım paylaştığın için..ben bu gün ahmet beye eşimle gittim..ben de en çok methini duyduğum doktor olduğu için düşünüyorum bi de bir arkadaşımın tanıdığı çıktııı..gayet sakin bi doktor..çok farklı şeyler anlattıı..ben beğendim ..eski doktoruma göre öok iyi diğeriresmen moralimi bozuyodu..artık hayırlısı canım bakalım..allah hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin..ben de jimer hakkında pek güzel şeyler duymadım..hastanenin çok steril olmadığını söylüyolar..doğum fiyatlarını da çok abartmışlar 10 bin tl den bahsediyolardı duyunca şoka uğradım...

02/25/2011 09:09:00

Fiyatları kimden öğrendiysen çok abartmış :)) 2.000 tl nerde 10.000 nerde :)) İçine sinen bir doktor bulmana sevindim,Allah sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...