arkadaşlar hangi hastanede doğum yapacaksınız

Ynt: arkadaşlar hangi hastanede doğum yapacaksınız

02/25/2011 15:58:00

inşallah zeynep hayırlısı ile sağ sağlim kucağımıza alalım da..ne bileyim bana da bu fiyatlar abartılı geldi ama..hayırlısı artık güzelim..bence önemli olan doktorun bize hitap etmesi:)))

03/02/2011 18:35:00

Ben en son yazdığım gibi,Hospitalium Çamlıcada yaptım doğumumu. Son haftalarıma girmişken,hem hastane hem de doktorumu değiştitdiğime hiç pişman olmadım..

Doktorum Bahar Besen 'di.. Kendisi ayrıca çok matrak,ve sempatik... Duyduğuma göre 13 yıllık hastaları varmış hala Bahar Hanıma gelen..Kendisini internet üzerinden de araştırmıştım zaten..Birde  bir arkadaşımın da tavsiyesiydi zaten.

Randevuları ful dolu, beni arkadaşımın da ricasıyla araya sıkıştırdı diyebilirim.. sağolsun ortada kaldım,nerde doğum yapıcam,bu saatten sonra beni hiç bir doktor kabul etmez diye ağlarken,bir de baktım doğumum olmuş bile :)

Ameliyathane hakkında da gördüğüm tek şey o tepemdeki lambalardı:) sedyedeyken çoktaaan sakinleştiriciyi vermişlerdi bana,o yüzden gözüme herşey tozpembe görünüyordu,ameliyathane hakkında çok bir şey diyemeyeceğim o yüzden:) 

Tüm arkadaşlara kolay doğumlar dilerim.. Bu arada ben sezaryen oldum,genel anestezi ile.. dikişlerim ile ilgili en ufak şikayetim olmadı,sadece tatlı tatlı kaşınıyor arada :)

03/02/2011 18:35:00

Ben en son yazdığım gibi,Hospitalium Çamlıcada yaptım doğumumu. Son haftalarıma girmişken,hem hastane hem de doktorumu değiştitdiğime hiç pişman olmadım..

Doktorum Bahar Besen 'di.. Kendisi ayrıca çok matrak,ve sempatik... Duyduğuma göre 13 yıllık hastaları varmış hala Bahar Hanıma gelen..Kendisini internet üzerinden de araştırmıştım zaten..Birde  bir arkadaşımın da tavsiyesiydi zaten.

Randevuları ful dolu, beni arkadaşımın da ricasıyla araya sıkıştırdı diyebilirim.. sağolsun ortada kaldım,nerde doğum yapıcam,bu saatten sonra beni hiç bir doktor kabul etmez diye ağlarken,bir de baktım doğumum olmuş bile :)

Ameliyathane hakkında da gördüğüm tek şey o tepemdeki lambalardı:) sedyedeyken çoktaaan sakinleştiriciyi vermişlerdi bana,o yüzden gözüme herşey tozpembe görünüyordu,ameliyathane hakkında çok bir şey diyemeyeceğim o yüzden:) 

Tüm arkadaşlara kolay doğumlar dilerim.. Bu arada ben sezaryen oldum,genel anestezi ile.. dikişlerim ile ilgili en ufak şikayetim olmadı,sadece tatlı tatlı kaşınıyor arada :)

03/04/2011 14:12:00

ben istanbulda yapıcam okmeydanı teyzem sezaryanla alıcak

03/04/2011 17:18:00

manısada yasayanlar  var mı aramızda?

03/04/2011 23:17:00

Merhaba ben 5 ay önce İstanbul Hizmet Hastanesinde sezeryan doğum yaptım. Ameliyata dışardan kendi doktorum geldi. Dr. um ameliyatta ve sonrasında oldukça ilgiliydi. Kağan Kocatepe herkese rahatlıkla tavsiye ederim.

Ancak Hastaneden hiç memnun kalmadım. Hemşireler çok ilgisiz ve suratsızdı. Biz çağırmadan hiç odaya gelmiyorlardı. 28.09.2010'da doğum yaptım ve 2 gece kaldık. 29.09.2010 gecesi nöbetçi olan hemşireden gece battaniye istedim. Aldığım cevap aynen şu oldu - Niye sizde yok mu? Bir dövmediği kaldı. 

Kaldığım süre boyunca oda 1 kere bile paspaslanmadı. Düşünebiliyor musunuz orası bebek odası ve kesinlikle çok çok temiz olması gerekirken ancak 2. gün bizim dememizle lütfedip paspas yapıldı.

Birde o dönemde tadilat vardı. Gece 2 bir sesle uyandım tırrrrr diye bir matkap sesi hastanede miyim tımarhanede mi anlamadım. Şikayetlerimi onlara da bildirdim zaten.

Benim 2 arkadaşım daha orada doğum yapacaktı vazgeçirttim. Biri Bakıköy Acıbademde diğeri Sefaköy Doğan Hastanesinde doğum yaptı. İkisi de çok memnun kaldı.

03/26/2011 22:03:00

Merhaba Arkadaşlar,
İzmir'de yaşayan ve Egepol' de doğum yapan/yapacak olan var mı?
Benim doktorum 8 yıldır Hüsniye Özcan ve çok memnunum.
Ancak doğum için düşündüğüm Egepol hastanesi konusunda tecrübesi veya bilgisi olanların görüşüne ihtiyacım var.
Paylaşırsanız sevinirim.
Sevgiler.

04/01/2011 15:58:00

Ben 34.haftama gırdım bugun, bende doğumumu Bakırköy Çamlık hastanesinde Epidurel Normal doğum olarak yapmak istıyorum.Fıyatları da gayet uygunmus.Doktorum Belma Tarhan ve ben cok memnunum.

04/01/2011 17:03:00

Merhabalar! bende Bahçelievler Medical Parkta genel anesteziyle doğum yaptım doktorum dışardan geldiği için 2.500 tl. ödedik, Hastaneden çok çok memnun kaldım 5 yıldızlı otelde 2,5 gün tatil gibiydi:)) nerdeyse hiç ağrı çekmedim saat başı hemşireler gelip nasıl olduğumu birşeye ihtiyacım olup olmadığını sordular,düzenli olarak ağrı kesici iğne yapıldı hap verildi. 2-3 saatte bir bebeğimi alıp altını değiştirdiler. biz gerek gördükçe üzerini değiştirdiler,emzirme ve bebek bakımıyla ilgili bilgi verip sorularımı cevapladılar (1 saate yakın.) yemekleri de gayet iyiydi. özellikle tatlılar süperdi:)))) herkese tavsiye ederim.

04/02/2011 19:50:00

Ben 38. haftamdayım. 3500gr oldu bebişim ama keyfi yeirnde. Evime çok yakın, Maslak Acıbadem'de yapacağım kısmetse doğumu. Doktorum Kadıköy Acıbadem'de. Normal doğum yapacağım için hiç belli olmaz tabii Kadıköy Acıbadem'e de gidebilirim apar topar.  

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...