arkadaşlar hangi hastanede doğum yapacaksınız

Ynt: arkadaşlar hangi hastanede doğum yapacaksınız

04/07/2011 21:42:00

ben izmirde oturuyorum.doğumumuda şifa hastanesinde yapacağım.çoğu arkadaşımda memnun kaldı.memnun olunmayacak bi hastanede değil zaten. erence bende evime yakın die ilk başlarda egepolu düşünmüştüm,fakat doğum yapanların hastane personeli ve odalarından memnun kalmadığını öğrendim.odaları için çok havasız temiz değil hemşirelerinde ilgisiz olduğunu söylediler.tabi herkesin beklentileri farklıdır ama böle duyunca sildim kafamdan.şifa hastanesinde karar kıldık.doğum üzretide sgk için 450 tl bi gece kalış herşey dahil.

04/10/2011 19:27:00

zeynepuslu bende jimerde düşünüyorum kısmetse, benimde doktorum recep bey,jimer hakkında banada bikaç şey söylediler fiyatlarla ilgili ama doktorumdan memnunum  fiyatlar ve hastane hakkında emin olursam ki bu hafta gittiğimde konuşacağım,doktoruma güveniyorum...

04/21/2011 16:27:00

merhaba Sevfurker. ben manısada oturuyorum. sıfa hastanelerının cok ıyı oldugunu duymustum. ben de sıfayı dusunmeye basladım. ama bana doktor da lazım. bana bılgı ve onerı verebılırmısınız? doktorunuz kim acaba???

04/26/2011 06:49:00

Merhaba, ben Kozyatağı Central Hospitalda doğum yapmayı düşünüyorum. Bu hastanede doğum yapan arkadaşlar varsa bilgi almak isterim.

05/20/2011 17:58:00

merhaba muğla yücelen hastanesinde doğum yapacak olan var mı ben şimdi şanlıurfadayım.üç hafta sonra muğlaya gidicem doğum için.doktor tavsiyesi olan varmı?

05/22/2011 10:00:00

İzmir Kent Hastanesi'nde yapacağım inşallah..

05/22/2011 17:00:00

bisibisi teşekkürederim cevabın için.ama çok fazla hastane seçeneğim yok malesef.devlette yapmaktan iyidir diye düşünüyorum.hayırlısı artık.......

05/22/2011 17:10:00

seçme şansınız çoksa ne güzel.hadi bana da bir akıl verin anneler;

1- bulunduğum ilin(Bayburt)devlet hastanesinden başka hastanesi yok ve o da berbat.bu yüzden en yakın il olan Gümüşhane'ye özel muayenehanesi olan ve aynı zamanda devlet hastanesinin de doktoru olan birine gidiyorum kontrole.memnunum,güven veriyor ve kendisi de benim gibi normal doğum yanlısı.normal doğum için herhangi bir engelim de olmadığını söyledi.buraya dek herşey güzel ama oranın da devlet hastanesi olması,koşullar ve oda imkanları vs .konusunda bir garanti veremiyor tabii.ben de açıkçası özel oda bulunamazsa başka biri ile aynı odada kalmak istemem asla.

2-yine yakın olan Erzurum'da İzmir'deki Şifa Hastanesi'nin şubesi var.hastane güzel ve gidenler memnun.lakin buradaki dr.hanım da direkt sezeryanı dayatıyor...herhangi bir sebep göstermeden...
 siz olsanız ne düşünürdünüz?

05/22/2011 17:17:00

bilemiyorum ki. buralar çok zor,insanlar çok tuhaf. eşim de senin gibi düşünüyor canım. bakalım başka fikir çıkacak mı?
:(

05/24/2011 13:54:00

yokmuş Fundacım:((

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...