anadolu yakasında 3.oyun grubu hafta içi isteyenler

Ynt: anadolu yakasında 3.oyun grubu hafta içi isteyenler

05/27/2011 19:12:00

ooo ne güzel minnoşlar beraberlerdi demek ne güzeeel. benim içinde yoğun birgünde ama defnesiz. yarın ve öbürgünde öyle olacak ama bu sefer defneli:)

sizlerde kendinize iyi bakııın.

05/27/2011 19:18:00

evet evlerin yakın olmasının avantajı:))Sevilaycığım biz de çok teşekkür ederiz o kadar mutlu olduk ki gelmenize,Ayda da arkanızdan camdan el salladı..Darısı bütün bıdıkların buluşmasına:))

05/27/2011 19:59:00

evet yakın olunca ne güzel şanslısınız.

05/31/2011 21:06:00

sevgili arkadaşlarım,
1 haziran ki buluşmamız 3 haziran cuma gününe ertelenmiştir.aynı yerde.. hava kötü olursa kapalı biryerlere geçeriz.
sevgilerimle.
SEVİLAY

05/31/2011 21:36:00

•  Sevilay'cığım bu kadar kısa zamanda tekrar buluşuyorsunuz ne kadar güzel amaben yine katılamıyorum çok hastayız oğlum ve ben :( artık birdahakine inşallah  ..

06/01/2011 10:12:00

canım ya çok geçmiş olsun..inşallah en ksıa zamanda iyilrşirsiniz..sizi aramızda görmek istiyoruz.
çok öpüyorum.
sevgilerimle
Sevilay

06/01/2011 12:55:00

bende çok hastayıımmmm. size iyi eğlenceler  kızlar.

06/01/2011 19:20:00

Arkadaşlar geçmiş olsun hepinize,olmazsa sonra da yapabiliriz bence programı??

06/01/2011 19:26:00

Kızlar hemen iyileşin, geçmiş olsun hepinize..haftaya buluşma programı yapacagız haberiniz olsun.
kendinize ve kuzularınıza iyi bakın.çok öpüyorum sizi.
sevgilerimle
Sevilay

06/01/2011 20:27:00

selam kızlar allah allah  herkes hastaymış bizim gibi çok geçmiş olsun. salgın bu ara çevremdeki herkeste
boğaz enfeksiyonu var, nasıl bir virüsse 10 gündür iyileşemedik.. kalabalık yerlerden uzak durmak lazım bu ara acil şifalar diliyorum öpüyorum hepinizi

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...