anadolu yakasında 3.oyun grubu hafta içi isteyenler

Ynt: anadolu yakasında 3.oyun grubu hafta içi isteyenler

03/03/2011 07:35:00

Günaydın ...
bende çok memnun oldum .evet Ekimdamla sizinle bayağı yakınız.bende Sampiyon spor tesislerine yakınım Pazarın olduğu yerdeyim :)

çilekli pasta 13-16 ay hep haftaiçimi oluyor bu sefer mi hafta içi yaptınız.aksi taktirde ben yine bir oyun grubu arayışına yelken açacağım.

03/03/2011 08:25:00

Xside dün sana özelden mesaj attım hafta sonu grubu kuruyoruz diye, mesajımı gördün mü? burada haftasonu için anadolu yakasında 2.oyun grubu diye konu başlığı var oraya bakıp bana döner misin?

03/03/2011 08:29:00

aa yooo görmedim bazen çok dolu oluyor herhalde arada kaynadı sildim yani :(

ben karıştırırken oraya baktım aslında ama 16 ay ve üstü galiba.Duru daha yürümüyor o yüzden biraz kararsız kaldım  yazmak için.ama tam tarihe ve yere bakayım sırf tanışmak için bile gelebiliriz.

03/03/2011 17:09:00

bizde 12 ayligiz
haftaici grubuna katilabilirz
cekmekoydeyim ama heryere geliriz
disaridaki bulusmalar tercihimizdir

03/03/2011 17:17:00

haftaiçi buluşmaalara bizde gelebiliriz oğlum 18 aylık.Evdemi dışarıdamı görüşüyousnuz??

03/03/2011 21:31:00

merhaba arkadaşlar,

haftaya hava durumuna bakalım ve buluşalım..ne dersiniz? buluşma yeri olarak gelmek isteyenler nerede oturduklarını yazsınlar..ortak biryerde buluşalım..TANIŞALIM artık..çocuklarımızda arkadaş olsunlar..:))
 sevgiler...

03/04/2011 04:45:00

ben cekmekoy tarafindayim
ama anadol yakasi heryere gelirim
carsambalari baska bir grubumuz var o gun disinda hergun gelirim

03/04/2011 15:19:00

evet kızlar..herkes yerini yazsın bence de..kalabalıklaştık galiba..şu durumda 12-18 arası olduk sanki..bir daha bakacağım şimdi..bugün yeni girebildim.kusura bakmayın..bu arada anadolu yakasında ev buluşması isteyen yok galiba..nasıl yapalım, nerede buluşalım ? çarşamba hariç denildi..günü bulmak kolay..ama havalar daha sıkıntılı malum.açık hava olmaz.kapalı mekan olarak çamlıca e-bebek magic park olabilir belki..ne dersiniz ?

03/04/2011 15:21:00

bu arada ben  modadayım..

03/04/2011 15:23:00

ben eleniyorum aranızdan  :( 
benim için hafta sonu uygun olur.ama olaki hafta sonu buluşma olur ise 12-18 ay arası mutlaka katılırım.takip edeceğim sizi.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...