anadolu yakasında 3.oyun grubu hafta içi isteyenler

Ynt: anadolu yakasında 3.oyun grubu hafta içi isteyenler

03/04/2011 15:23:00

03/04/2011 17:15:00

biz diger oyun gurbu ile soyle yapiyoruz
cafe tarzi bir yeri bulusma yeri olarak beirliyoruz.
beklerken isteyen yiyor-iciyor
herkes toplaninca hepberaber acikhavada yuruyus yapiyoruz
zaten kapali mekanda cocuklar 1 saatden fazla durmadigi icin baska turlusu zor oluyor

03/04/2011 20:26:00

evet kapalı mekanda durmazlar doğru..ancak bir oyun alanı olması lazım.onun içinde bence ya evlerde toplanalım ve birlikte oynamayı öğrensinler ya da serbest oyun alanları olan oyun evlereini tercih edelim.walla biri ücretli , diğeri değil..hem evlerde olursak aktiviteleri de bizler planlamaya çalışırız.bizde rahat rahat sohbet eder, hem de onların oyunlarına katılırız. iki iş bir arada yani :) ama fikirlere de açığız. çilekli pastacık sen ne diorsun ?

03/04/2011 20:44:00

ben ev bulusmasina sicak bakmiyorum malesef
evde zaten cok zaman geciriyorlar
birde evinde toplanan anne gunun tadini alamiyor, yardimcisi da yoksa vay haline:)
yakinda havalar duzelir daha keyifli olur ama halihazirda sogukda olsa yuruyusler keyifli,

03/04/2011 22:36:00

merhaba arkadaşlar,

benim ismim Sevilay oğlum Kerem,
buluşma amacımız çocuklarımız , hemde bizim için.. hem anneler tanışıp birşeyler paylaşacak..hemde çocuklarımız.. ilk tanışma dışarda yapacagız..sonrada zaman zaman dışarda çocuklarımıza aktiviteler yaparak dışarda da olacagız.. evleride paylaşacagız.. çocuklar paylaşımı dışarda öğrenemez bence.. ev ortamında öğrenir.. evine gittiğimiz anne hiç birşey yapmıyacak..( yeme- içme) olarak..  çocuklerın oynayacagı rahat ortam hazırlayacak..  evde buluşmaktandan korkmayalım arkadaşlar...anadolu yakası hep evde buluşuyor... ben Ataşehir de oturuyorum..

03/06/2011 12:25:00

sevilaycım ben sana tamamen katılıyorum..ilk maksadımız çocuklarımızın birlikte oyun oynamayı ve paylaşmayı öğrenmeleri..anneye tabi ki bir zahmet vermeyeceğiz..bir beklentimiz olmayacak..yani 2.oyun grubunun kuralları tamamen geçerli olmalı..ilk buluşma için dışarısı bence de uygun..yere ve zamana karar verelim..ve gerçekten istekliler kim artık netleştirelim..ne dersiniz ?

herkese iyi pazarlar..

03/06/2011 13:34:00

biz haftasonu grubu olarak dün buluştuk gayet de güzel geçti resimleri yarın yüklerim çocukların hepsi çok tatlıydı :)

03/06/2011 13:39:00

bravo sonunda buluşabilen bir grup gördük

03/09/2011 09:47:00

aloooooooo...kimse yok muuuu???? ne oldu kızlar bizim grup ?

03/09/2011 15:17:00

AMA BİZE YAZIK DEĞİLMİ SADECE SALI GÜNÜMÜZ TATİL çalışmaktan nefret ediyorum puffffff :(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...