anadolu yakasında 3.oyun grubu hafta içi isteyenler

Ynt: anadolu yakasında 3.oyun grubu hafta içi isteyenler

03/14/2011 14:20:00

merhabalar 

biz de1 yaşımızı yeni doldurduk buluşmalara katılmayı çok istiyoruz ama tarih olarak bize uygun olmadı.  tarih değişikliğinde  ya da  bundan sonraki  buluşmalara  katılabiliriz  ancak 
sevgiler...

03/14/2011 15:24:00

ÇİLEKLİ PASTA BOSTANCI SAHİLDE OLABİLİR YEŞİLLİK SÜPER
YADA ÖZGÜRLÜK PARKI GÖSTEPE

03/14/2011 16:14:00

bende tuzlada oturuyorum 14 aylığız.bizde katılmak isteriz hemde çoookkk:))

03/14/2011 19:28:00

selam  kızlar,

maltepe de çay bahçesi var..pelit pastanesinin orada..hem oyun parkı var..hem tavuklar var , kazlar var..çimenler..kaykay..salıncak var..ne dersiniz.. ?

03/14/2011 19:35:00

5 nisan salı 13:00  GELECEK  OLAN ARKADAŞLAR

1 çilekli- pasta,
2 çiğdem,
3 ekimdamla,
4 senira,
5 bozkan,
6 memin2010
7 haticeşenol ( gelirseniz çok güzel olur.)

03/16/2011 13:39:00

meraba bayanlar

çilekli pasta dediğin gibi maltepede olur bize uyar yani :)

03/16/2011 14:02:00

salı değilde başka bi gün olursa gelebilirim pazartesi,salı,çarşamba çalışıyorum küçükyalıda oturuyorum maltepe uyar

03/16/2011 14:03:00

ama benim yüzündende gün değiştirmenizi istemem tabiki olmazsa bi soraki buluşmaya geliriz

03/16/2011 15:27:00

maltepedense bence ya göztepe özgürlük parkı olsun, ya da caddebostan sahil olsun..ben maltepe yolunda kayboluyoruz hala da  :)  bu arada oyun alanı olan park derseniz benim evin hemen yanındaki meşhur yoğurtçuparkı var. çay bahçesi var, oyun alanları var, tavuk horoz var, dolaştırılan bol bol köpek var, üzerine binilecek at ve eşek var..ayrıca da biliyorsanız eğer bodrum sahili gibi bir yürüyüş kordonu da var..hani arabada falan uyurlarsa sohbet etmelik çoooooook güzel bir imkan.hem de benim ev yakın..ekstra ihtiyaçlar için örneğim..yemek, tuvalet, alt değiştirme ne isterseniz...ne dersiniz?

03/16/2011 21:00:00

Merhaba Kızlaaaaaaaaaaaar,:)))

mervecim seni ve o tatlı kıznıda aramızda görmek isteriz..ayarlıya bilirsen bekleriz.

çiğdemcim bahsettiğin parkı ben biliyorum ama bilmeyen arkadaşlarımız olacaktır..

arkadaşlar  buluşma olarak 2 seçenek sunuyoruz..
 1.seçenek maltepe
 2. seçenek  göztepe özgürlük parkı..

not:  göztepe özgürlük parkına ben hiç gitmedim..çoğunluk isterse  tamam diyeceğim..oturup sohbet edeceğimiz yerler varmı?cafe tarzı..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...