anadolu yakasında 3.oyun grubu hafta içi isteyenler

Ynt: anadolu yakasında 3.oyun grubu hafta içi isteyenler

04/03/2011 14:01:00

bizde geliyoruz ama hava nasıl olacak acaba bilen var mı? hava kötü olursa iptalmi edeceğiz?

04/03/2011 21:19:00

Arkadaşlar selam ben de bugün üye oldum siteye ve 14 aylık kızım için oyun grubu arıyorum.Sanırım 5 nisan da buluşmanız var.orası bana uzak kalmasa gelirim bir de hava baya serin gitcekmiş çarşambaya kadar.Ataşehir de oturuyorum bende bu tarafdan düşünen ve oyun grubu arayan arkdaşlar varsa haberlerinizi bekliyorum.Ama eğer kapalı mekanda toplanırsanız da gelirim.nolur haber verin:((

04/03/2011 21:58:00

merhaba
bende ataşehirdeyim.neresindesiniz.? buluşalım oradan kapalı bi mekana geçeriz.. çok sevindim ataşehirde oldugunuza. telefonlaşalım ne dersin.. görüşmek üzere.

04/04/2011 07:26:00

günaydın..olmazsa yarın ikea ya mı gitsek acaba veya çocuklar için başka neresi olabilir?

04/04/2011 08:23:00

Selamlar ..biz de katılmak istiyoruz yarınki pikniğe ama hava böyle giderse donarız.İkea fikri bence de güzel,bir de Beyaz Fırın var ataşehirin o tarafta mekan olarak güzel bıdıkların koşturabileceği biyer biz kahvelerimizi/çaylarımızı içerken:))

04/04/2011 09:16:00

bize uyar orası batı ataşehirde galiba

04/04/2011 09:21:00

Tam ortada:)Deryedenizacar sizde ataşehirdesiniz sanırım?

04/04/2011 09:25:00

evet  baraj yolunda oturuyorum mozaik çarşının oralarda

04/04/2011 09:39:00

Yakınız..bende kamelya 2 sitesindeyim I.blok.ataşehirden sizi de bulduğuma çok sevindim.buluşup görüşebiliriz isterseniz telefonlaşabiliriz:)cilekli_pasta size mesaj attım okudunuzmu?

04/04/2011 10:04:00

bende çok memnun oldum:) görüşürsek çok sevinirim umarım yarın bir aksilik olmaz keyifli bir buluşma olur...(ben size tel numaramı yazıcam)
aslında yarın kimler gelecek söylesede ona göre yer ve saat belirlesek..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...