Cumartesi günleri çocuklu buluşma...

Ynt: Cumartesi günleri çocuklu buluşma...

04/27/2011 11:45:00

cuma toplanmayacağız zaten biliyorum:)) burada karar veririz anlamında demiştim.

04/27/2011 11:48:00

demet biraz balık da lazım aramıza :)

04/27/2011 11:56:00

önemli değil kuzum:) olur öyle:)

haftasonu hava yağmurlu olacak galiba onuda bir düşünelim.

siz fikirlerinizi yazın. cuma değerlendirir karar veririz:)

04/27/2011 11:59:00

neo da cafe crown nasıl olur ? çocuk parkı yok ama düz ayak ve de geniş , koşuştururlar falan ?

04/27/2011 11:59:00

Ama çok ses yaparız biz orda yaa:))

04/27/2011 12:10:00

ARKADAŞLAR SİZİ YER KONUSUNDA SIKINTIYA SOKTUM ÖZÜRDİLERİM AMA MAĞLESEF DEDİĞİM GİBİ NEOYA YAKIN BİYER OLURSA GELEBİLİRİM ANCAK FAKAT BANA BAĞLI KALMAYIN LÜTFEN BAŞKA BİRYER AYARLARDASIZDA SORUN DEĞİL NAPALIM BUSEFERDE KATILMAYI VERİRİM HEDİYEMİDE GÖNDERİRİM OLMADI BİŞEKİLDE ULAŞTIRIIM NEOYA YAKIN OLURSA EĞER 2-3 SAAT KAÇICAM :)) ÖPTÜM SİZİ CAFE CROWN DAN ZİYADE BİRSEN DAHA UYGUN BENCE ÇOCUKLARIN KOŞUŞTURMASI AÇISINDAN ATARLAR BİZİ CAFE CROWN DAN :))

04/27/2011 12:12:00

kızlar netleşen yeri saatini yazmayı unutmayın..

04/27/2011 12:20:00

hediye miii ? çekiliş mi yapıldı ?

04/27/2011 12:21:00

gonca efe yi getirebilecek misin?bence de birsen uygun.hava yağsa bile kapalı oyun alanı bence yetti geçen sefer çocuklara.açarsada bahçesine çıkarız yine.yemekler ortam güzeldi bence.hem gonca da katılmış olur.gelecek olan çekilişe katılmamış bir anne varsa eşleşelim.ezbere hediye almak zor olacak.yaşı ve cinsiyeti bilirsem daha iyi olur.haber bekliyorum anneler.bi liste yapsak mı gelenleri.çiğdem haberdar dimi bu arada.bi göründü gitti ama yetişemedim.

04/27/2011 12:42:00

goncacığım hep beraber olalım en güzeli...herkese uygun bir yer buluruz herhalde...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
ESKİŞEHİRLİ KIPIR NURTURİA AİLESİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...